Perşembe / 16 Temmuz 2020

MHP’li vekil ortalığı karıştırdı… EYT’liler parti mi kuruyor?

MHP'li vekil önce sosyal medyada paylaştı sonrada kamera karşında EYT'lilerin parti kuracağını iddia etti.

206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

MHP’li vekil önce sosyal medyada paylaştı sonrada kamera karşında EYT’lilerin parti kuracağını iddia etti.

Bu iddiaya EYT’lilerden ve CHP kanadından yanıt sert oldu.

CHP grup başkan vekili Özgür Özel geçmişi hatırlatarak tepki gösterdi.Çünkü,EYT’lilerle ilgili araştırma önergesi AKP ve konuyu gündeme ilk getiren MHP’lilerin oylarıyla reddedilmişti.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar derneği başkanı Gönül Boran Özüpak da “Cemal Enginyut için bizim üzerimizden prim yapıyor dedi. Parti değil konfederasyon kuracağız”dedi.

EYT’liler bir de eylem planı başlatıyor. Türkiye genelinde her gün 20;30 ‘da ışık açma kapama eylemi yapacaklar. Geçtiğimiz günlerde eylemi Meclis’te CHP’li vekil Ömer Fethi Gürer başlatmıştı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et