MHP’li gazeteci Erdoğan’ın kandırıldığı son olayı açıkladı

31 Mart’ta Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı ve daha sonra tekrar edilen seçime ilişkin konuşan Gazeteci Metin Özkan, Erdoğan’ın seçimin tekrar edilmesini istemediğini öne sürdü. Erdoğan’ın ikna edildiğini savunan Özkan, şu ifadeleri kullandı: “İstanbul seçimleriyle ilgili ben aslında ikinci turun yapılmasını sayın Cumhurbaşkanı’nın da istediğini düşünmüyorum. Edindiğim kulisler de o yönde. Ama Cumhurbaşkanı 2. turda kazanacağız diye […]

31 Mart’ta Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı ve daha sonra tekrar edilen seçime ilişkin konuşan Gazeteci Metin Özkan, Erdoğan’ın seçimin tekrar edilmesini istemediğini öne sürdü.

Erdoğan’ın ikna edildiğini savunan Özkan, şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul seçimleriyle ilgili ben aslında ikinci turun yapılmasını sayın Cumhurbaşkanı’nın da istediğini düşünmüyorum. Edindiğim kulisler de o yönde. Ama Cumhurbaşkanı 2. turda kazanacağız diye ikna edenler oldu.”

İŞTE O ANLAR: 

NE OLMUŞTU?

İstanbul’da yerel seçimleri 13 bin oy farkıyla Ekrem İmamoğlu kazanmış. Ancak YSK seçimlerin yenilenmesine karar vermişti. İmamoğlu yapılan ikinci seçimde rakibi Binali Yıldırım’a 1 milyon oy fark atmıştı.

Son Haberler