Salı / 7 Temmuz 2020

MHP’li başkandan skandal İmamoğlu paylaşımı: At ile eşeği çiftleştirirsen katır doğar, ebesi de Meral

MHP’li isimlerin CHP ve İyi Parti’yi hedef alan çirkin paylaşımları durmak bilmiyor. Son olarak MHP'li Karacasu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Erikmen’in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef alan "çirkin" paylaşımı büyük tepki çekti.

207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin TBMM Danışmanı Orhan Topçu’nun CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’yu hedef alarak “Söz, günü geldiğinde sadece İstanbul’a değil, sana da konvoyla gireriz!” diye yazmasının ardından bir benzer utanç verici ifade de Karacasu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Erikmen’den geldi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Erikmen, paylaştığı metinde, “At ile eşeği çiftleştirirsen katır doğar, CHP ve HDP’yi birleştirdiler Ekrem doğdu. Ebesi de Meral” ifadelerine yer verdi. İlçede çok sayıda kişinin tepkisini çeken Erikmen’in sosyal medya paylaşımını, CHP Karacasu İlçe Başkanı Mesut Büyükgümüş sert sözlerle eleştirdi.

Paylaşımın ayrıştırıcı ve nefret içeren bir tutumla yazıldığını ifade eden Büyükgümüş, şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Cumhurbaşkanınız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Eski Başbakan, Meclis Başkanı ve Sayın İmamoğlu’nun rakibi Binali Yıldırım’ın bile tebrik ettiği halde, belediyenin en etkin mevkisinde görev yapan zatın tutumunu kınıyorum. Bu zat bundan sonra Büyükşehir Belediye Meclisi’ndeki, Karacasu Belediye Meclisi’ndeki CHP’li ve İYİ Parti’li meclis üyesi arkadaşlarının yüzüne nasıl bakacaktır? Daha dün Belediye Başkanı Zeki İnal’ın ziyaret ettiği, uyum içinde çalışma mesajlarının verildiği görüşmenin ardından bu yapılan ne demek oluyor anlayamadık. Belediyeler siyaset yapma yeri değil, hizmet etme yeridir. Merak ediyorum; içinde bu kadar kin ve nefret besleyen, iftira atan bu zat Karacasu’da CHP’li ve İYİ Parti’li vatandaşlara nasıl hizmet edecektir?”

Ali Türkşen, Akşener ve Kaftancıoğlu’na sokak karısı diyen MHP’li başkana haddini bildirdi

İSTİFAYA VE ÖZÜR DİLEMEYE ÇAĞIRDI

Büyükgümüş şöyle devam etti:

Siyasi ahlaka uymayan tek hedefi egolarını tatmin etmek olan bu şahsın bu makamda durmasını eminim ki benim gibi Cumhur İttifakı’nın diğer ortağı AKP de uygun görmeyecek ve görevde kalmasını istemeyecektir. Artık halk nefret dilinden, bel altı iftira siyasetinden bıkmış olup bu siyaseti kendine yöntem tutanlara gerekli cevabı İstanbul’da vermiştir. Karacasu halkına ‘Ayrıştırma yapmayacağım, siyaset yapmayacağım’ diye söz vererek kampanya yürüten Zeki İnal’dan bu şahsi görevden almasını liyakat sahibi birisini görevlendirmesini temenni ediyor, Mehmet Erikmeni de istifaya ve özür dilemeye davet ediyor, yaptığı hareketleri kınıyorum.”

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et