Meral Akşener’den Eren Bülbül mesajı

İYİ Parti lideri Meral Akşener, iki yıl önce PKK'lılar tarafından Trabzon'da şehit edilen Eren Bülbül için şehit oluşunun ikinci yılında bir mesaj yayınladı.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, iki yıl önce PKK’lılar tarafından Trabzon’da şehit edilen Eren Bülbül için şehit oluşunun ikinci yılında bir mesaj yayınladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iki yıl önce bugün Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lıların saklandığı sığınağı güvenlik güçlerine gösterirken şehit düşen Eren Bülbül’ü Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla andı.

Akşener mesajında, “PKK’lı teröristlere yönelik operasyonda güvenlik güçlerimize yardımcı olurken şehit düşen korkusuz evladımız Eren Bülbül’ü ve aynı çatışmada şehit olan kahraman askerimiz Ferhat Gedik’i rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı

Mustafa Hoş perde arkasını anlattı… Burhan Kuzu’ya soruşturmayı Erdoğan’ın damadı mı istedi?

Gazeteci yazar Mustafa Hoş, Mesut Mevlevi suikastinin ve Burhan Kuzu'ya soruşturma açılmasının perde arkasını tane tane anlattı. 

Gezi davasında beraat kararının ardından Ekrem İmamoğlu: Şehrin yeşilini, doğasını savunan herkese selam olsun

Gezi Parkı davasında çıkan beraat kararlarını ilişkin açıklama yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da yaşayan herkes adına bu şehrin tarihini, kültürünü, yeşilini, doğasını savunan herkese selam olsun" dedi.

Hafter güçleri: Türkiye’ye ait gemiyi vurduk

Halife Hafter liderliğindeki Libya Ulusal Ordusu, Trablus'ta Türkiye'ye ait bir gemiyi vurduklarını duyurdu.

Gezi davasında tüm sanıklar beraat etti

Gezi eylemlerine finansal destek ve koordinasyonu sağladıkları iddialarıyla suçlanan aralarında Osman Kavala, Ayşe Mücella Yapıcı ve oyuncu Mehmet Ali Alabora'nın da bulunduğu davada karar çıktı.

Kılıçdaroğlu Gezi Direnişi’ne sahip çıktı: Hayatı sorgulayan gençlerin bir baskı rejimine tepkisidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Gezi olayları okumuş, hayatı sorgulayan gençlerin bir baskı rejimine tepkileridir. Dolayısıyla gençleri yaptıkları eylemde saygıyla sevgiyle karşılamak gerekir” dedi.
209,665BeğenenlerBeğen
4,900TakipçilerTakip Et