Menzilcilerden tartışma yaratacak video: Şeyhin emriyle melekler saman taşıdı!

AKP'nin önünü açtığı Menzil tarikatından tartışma yaratacak video.

Menzil tarikatının bir skandalı daha ortayı çıktı. Kalk ve Uyar hareketinin 2014 yılında paylaştığı bir video yeniden gündem oldu. Sosyal medyanın gündemine oturan video skandal ifadelerle dolu.

Menzil tarikatı müridi olduğu bilinen sunucu Serdar Tuncer’in seslendirdiği videoda meleklerin Menzil tarikatı şeyhinin emri ile saman taşıdığı öne sürülüyor. Tuncer aynı zamanda AKP yandaşı televizyon kanallarında ve belediyelerde yaptığı sunuculuk ile tanınan bir isim.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/262937292″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/692337806_1920x1080.jpg?r=pad” caption=”Menzilci Serdar Tuncer anlatıyor: Melekler, Menzil tarikatı şeyhinin emriyle saman taşıyarak amelelik yaptı!”]Kalk ve Uyar hareketi ise paylaştığı videoya “BEDAVA IRGAT MELEKLER !!!! Menzil seyhi ahirdaki isleri Meleklere yaptiriyormus ! Yalniz , Bu sevabi sofiler kazansin diye Müritlerine yaptiriyormus , anlatan Meshur Menzil Müridi ” serdar tuncer ” …Burda Menzil seyhine ve müritlerine saldiri gibi bir amacimiz yok ..Dini bilgileri zayif ve yanlis olan insanlari istismar edenlere karsi uyanik olun..Meleklerin sevap kazanmak için seyhin ahirini temizlemeye ihtiyaçlari’nin olmadigini anlayin Artik…Tabi kabahat Sadece Bu tür palavra sikanlarda degil , bunlara prim veren devlet ve diyanette . Devletimiz sirf oy deposu olarak gördügü için bunlara göz yumuyor maalesef , milyonlarca insan aldatiliyor kullaniliyor, yaziktir gunahtir ..” açıklamasını yazmış. ( yazım yanlışları metnin aslında vardır)

Son Haberler