Menzil Şeyhi koronavirüsle konuşmuş: Ey gavs bana covid-19 derler müsaade edersen Türkiye’ye de musallat olacağım 

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar, Youtube kanalı Alternatif TV'de Menzilcilerin beyin yakan koronavirüs iddiası aktardı. Menzil Şeyhi Saki Erol'un koronavirüs ile sohbet ettiğini bu saçmalığın Menzilcilerin internet sitelerinde ve sosyal medyada yer aldığını aktaran Önkibar, "İslam adına rezilliğin son sahnesidir bu. Fethullah alçağının 'Allah ile konuşuyorum' ifadesinden sonra şimdi de Menzil Şeyhinin bu saçmalığı" dedi.

207,670BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar, Youtube kanalı Alternatif TV’de Menzilcilerin beyin yakan koronavirüs iddiası aktardı. Menzil Şeyhi Saki Erol’un koronavirüs ile sohbet ettiğini bu saçmalığın Menzilcilerin internet sitelerinde ve sosyal medyada yer aldığını aktaran Önkibar, “İslam adına rezilliğin son sahnesidir bu. Fethullah alçağının ‘Allah ile konuşuyorum’ ifadesinden sonra şimdi de Menzil Şeyhinin bu saçmalığı” dedi.

Menzil Şeyhi ile koronavirüs arasında gerçekleştiği söylenen sohbet ise şu şekilde:

Koronavirüs: Ey Gavs bana covid-19 derler vazifem yer yüzünü sarıp Adem oğullarını cezalandırmaktır müsaade edersen Türkiye’ye de musallat olacağım.

Gavs: Ben sağ oldukça sana Türkiye de yer yoktur.

Menzilcilerin söylemlerine göre bu görüşmeden sonra virüs Türkiye’de etkili olamaz.

Geleceğin ülkesi Küba’dan mesaj var: “Envanterimizde, Çin’de enfekte olan herkesi tedavi edebilecek miktarda ilaç var”

Önkibar, Menzil tarikatının Sağlık Bakanlığı’nı ele geçirdiğini ve Türkiye’deki devlet yönetiminde en etkili olan İslamcı cemaat olduğunu hatırlattı.

loading...

39 YORUM

  1. İftiracı pislikler konuşsa ne olur zındıklar… Evrendeki her şey canlıdır. Bir Allah dostu her canlı ile konuşabilir sizin gibi kalbi ölü canlılarla bile..Ayrıca onların hürmetine gazap inmiyor. Yoksa biz kimiz.. Onların duası ile ne insana dönüşenler gördüm. Siz inanmayın ama cahil cahil yorum yapıp başkalarının kurtuluşuna da engel olmayın..

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan’ın sesiyle paylaştı: ‘Bana her şey seni hatırlatıyor’

ABD Başkanı Trump'ın elinde İncil'i tuttuğu fotoğraf akıllara AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 2015 yılındaki mitingini getirdi.

CHP’li Engin Altay’dan Erdoğan’a: Bu kepazelikten hiç mi haberin olmadı?

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Meclis'te düzenlediği basın toplatısında önemli açıklamalarda bulundu.

Ekrem İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘ihanet’ göndermesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki İSTON, Uluslararası Beton Sürdürülebilirlik Konseyi (CSC) tarafından “Kaynakların Sorumlu Kullanımı Belgelendirme Sistemi Altın (Gold)” seviye ile belgelendirildi.

17 gün süren esaret sona erdi, Eren Yıldırım tahliye edildi

CHP Adana Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı, Vefa Grubu Üyesi Eren Yıldırım serbest bırakıldı.

Feyzioğlu 80 baroya karşı! ‘Bildiriyi okumam’ dedi

Metin Feyzioğlu’nu iktidarla pazarlık yapmakla suçlayan başkanlar, Feyzioğlu’ndan çalışmaya karşı 80 baro olarak ortak bildiri hazırlamaları halinde bunu okuyup okumayacağını sordu. Feyzioğlu ise “Okumam” yanıtını verdi.
207,670BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et