Melih Gökçek: Mansur Yavaş evime 15-20 güreşçi ve boksör gönderdi

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, evine izinsiz ve hukuksuz kurulan güvenlik kamerası sistemini sökmeye gelen kişiler arasında boksörler ve güreşçiler olduğunu iddia etti.

207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ANFA Güvenlik Hizmetleri tarafından eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’e bir ihtarname gönderilmişti. İhtarnamede Gökçek’in Ankara’da geniş bir alanı izleyen, belediyeye ait olan ancak “Gökçek’in evine hukuksuz ve izinsiz kurulan” güvenlik kamerası sistemi olduğu ileri sürülmüştü.

Bugün kamera sisteminin sökülmesi için evine bir grubun geldiğini Twitter’dan duyuran Gökçek, gelenler arasında boksör ve güreşçilerin olduğunu öne sürdü

Gökçek’in tweetleri şöyle:

BANA GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE, ANFA’DAN BİR TEBLİGATLA GÜVENLİK KAMERALARINI SÖKMEK İSTEDİKLERİ BİLDİRİLDİ.
BENDE GELİN SÖKÜN DİYE ÇAĞRIDA BULUNDUM.
BUGÜN SAAT 11.30. SIRALARINDA EVİMDE EŞİMLE BİRLİKTE OTURURKEN 15/20 KİŞİLİK BİR GRUP KAMERA SÖKMEĞE GELDİLER

GELENLER İÇİNDE BOKSÖRLER, GÜREŞÇİLER
NE ARARSANIZ VAR.
ANKARA DAĞ BAŞI, MANSUR YAVAŞ’IN A TAKIMI İŞ BAŞINDA.
HATIRLIYOR MUSUNUZ?BEYPAZARINDA MANSUR’UN ARKADAŞLARI ADAM DÖVMÜŞLERDİ.
BİR ANDA GÖZÜMÜN ÖNÜNE O GÖRÜNTÜLER GELDİ.

ADAM GİBİ YA 2 KİŞİYLE KAMERALARI SÖKECEKSİNİZ SÖKÜN, YA DA SİZİ İÇERİ ALMIYORUM DEDİM. GELENLERE HABER GÖNDERDİM. O SIRADA POLİS GELDİ VE GELEN A TAKIMINI DAĞITTI, İKİ TEKNİSYEN ŞU ANDA SÖKÜMÜ YAPIYOR.

loading...

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

Avusturya fena karıştı: Ataması olay olan “Büyükelçi Ozan Ceyhun Hıristiyanları aşağıladı” iddiası

Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun'un AKP destekli Ramazan toplantısında Hıristiyan ve Avusturya değerlerini rencide edici ifadelere yer verdiği iddiası Viyana'ya bir bomba gibi düştü. Açıklama için Uyum Bakanlığına davet edilen “eski solcu” Ceyhun, “Yanlış anlaşıldım” derken, konuşmanın videosunda yer alan ifadelerin kuşkuya yer bırakmadığı ileri sürüldü. 
207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et