Mehmet Özgür Ersan 9 Kasım’da TÜYAP’ta

Yazar Mehmet Özgür Ersan Uluslararası TÜYAP kitap fuarının İstanbul ayağında 9 Kasım'da okurlarıyla buluşacak. 

Yazar Mehmet Özgür Ersan Uluslararası TÜYAP kitap fuarının İstanbul ayağında 9 Kasım’da okurlarıyla buluşacak.

Ersan fuarda Salon Yayınları’ndan çıkan “Dokuz boğumlu yaraya gazel”, “Sarı Saltık”, “Pir Hacı Bayram Veli”, “7 Ulu Ozanlar”, “Niyaz-i Mısri” kitaplarını imzalayacak.

TÜYAP KİTAP FUARI NEREDE?

İstanbul TÜYAP kitap fuarı bu yıl 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin Büyükçekmece’deki alanda yer alıyor.

İSTANBUL TÜYAP KİTAP FUARINA NASIL GİDİLİR?

Metrobüs ile ulaşım: İstanbul TÜYAP Kitap Fuarına toplu taşıma ile gidilecekse en hızlı ulaşım metrobüsle sağlanır. Söğütlüçeşme-Beylikdüzü hattını kullanarak fuar alanına ulaşabilirsiniz. Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta yer alıyor.

Özel Araç ile ulaşım: Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçelievler-Avcılar çıkışından ayrılıp, Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayoluna ilerledikten 3 km sonra İstanbul TÜYAP Kitap Fuarına ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile ulaşım: TÜYAP Kitap Fuar ve Kongre Merkezi’ne 303, 304, 400, 401, 401T, 402, 403, 404, 448 No’lu İETT otobüslerini kullanarak, Yenibosna’dan TÜYAP Kitap Fuarına kadar olan E-5 karayolu üzerindeki duraklardan birinde inip, fuar alanına ulaşabilirsiniz.

145T No’lu Taksim-Beylükdüzü ekpres hattını kullanarak da İstanbul TÜYAP Kitap Fuarına gelebilirsiniz. Beylikdüzü Migros durağında indikten sonra, 303, 304, 400, 401, 402, 403, 404, 448 No’lu otobos hatları ile fuar alanına ulaşmak mümkün.

34 No’lu İETT otobosleri ile Avcılar’dan aktarma yaparak da İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı’na ulaşabilirsiniz.

TÜYAP KİTAP FUARI GİRİŞ SAATLERİ

Kitap Fuarı haftaiçi 10.00-19.00, hafta sonu 10-00-20-00 saatleri arasında; Sanat Fuarı, hafta içi 11-00-19.00, hafta sonları 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Tek adam rejiminden sonra neler değişti? CHP’den dikkat çeken rapor

CHP Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nden sonra devletin ve vatandaşların yaşadığı ekonomik değişimleri gözler önüne seren bir rapor hazırladı.

“Erken seçim çağrısı gelirse davulla zurnayla hay hay deriz”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Biz erken seçim çağrısı yapmayız ancak erken seçim kararı alınırsa davulla zurnayla hay hay deriz" diye konuştu.

İfadesi bile alınmadı: Kumpasın suç ortağı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Bülent Arınç’ı FETÖ'nün Kozmik Oda kumpasının ortağı olmakla suçladı.

Gece yarısı Meclis’ten geçti… Nur topu gibi üç yeni vergimiz daha oldu

Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan Barış Atay’ı hedef gösterdi: Meczup

Bahçeli'nin danışmanı Metin Özcan, katıldığı bir televizyon programında TİP Genel Başkan Yardımcısı ve seçilmiş milletvekili Barış Atay'a hakaret etti.
210,795BeğenenlerBeğen
4,514TakipçilerTakip Et