Meclis’te tansiyon yükseldi… Kendini kürsüye kelepçeleyen Nazlıaka’ya AKP’lilerden sert müdahale

208,703BeğenenlerBeğen
7,635TakipçilerTakip Et

Anayasa değişiklik teklifinin ikinci tur görüşmeleri dün akşam başladı. Değişiklik teklifi görüşmeleri sırasında 1 dakikalık söz talebi karşılanmayan Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka kendini kürsiye kelepçeledi. TBMM Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı birleşime ara verdi.

AKP’li kadın vekillerden müdahale

Aylin Nazlıaka’nın hayır eyleminden sonra Meclis’te tansiyon yükseldi. AKP’li kadın vekiller Nazlıaka’ya sert müdahalede bulundu. Müdahale sırasında HDP milletvekili Pervin Buldan ve CHP’li Şafak Pavey yere düştü.

https://youtu.be/aP_coGxyyds

AKP’li Gökçen Enç böyle saldırdı

 

Bakan Koca açıkladı: Son 24 saatte 76 kişi hayatını kaybetti, toplam sayı 725’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de son 24 saatte tespit edilen corona virüsü vakaları ve yaşanan can kayıplarıyla ilgili açıklamalarda bulunuyor...

Dünya normale ne zaman dönecek? ABD’li doktordan umutsuz açıklama

Amerika Birleşik Devletleri'nde koronavirüs mücadelesinin başındaki isim Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Başkanı Dr. Anthony Fauci, çarpıcı açıklamalarda bulundu

İstanbul’da yeni koronavirüs tedbirleri açıklandı

Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere yenileri eklendi

CHP’den “infaz” düzenlemesine muhalefet şerhi: Muhalifleri sindirme aygıtı!

CHP infaz teklifine yazdığı muhalefet şerhinde, “Sosyal medyada muhalif görüş açıklayanlar ya da iktidarın uygulamalarını, AKP Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına eleştirel yorum yapanlara sıklıkla açılan soruşturma ve davalar neticesinde verilen cezaların büyük bir kısmı artık cezaevlerinde geçirilecek” denildi.
208,703BeğenenlerBeğen
7,635TakipçilerTakip Et