Salı / 22 Eylül 2020

Mansur Yavaş’tan Melih Gökçek’e bayram hediyesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı'nda Dikmen Vadisi'ne Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün portresini yerleştirdi. Portrenin yerleştirildiği konumun koordinatları ise oldukça manidar. Zira, eskiden belediyenin kedi logosunun bulunduğu Dikmen Vadisi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa ettirilen Melih Gökçek’in evinin tam karşısında yer alıyor.

205,708BeğenenlerBeğen
8,584TakipçilerTakip Et

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı’nda Dikmen Vadisi’ne Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün portresini yerleştirdi. Atatürk portresinin yerleştirildiği konum, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa ettirilen Melih Gökçek’in evinin tam karşısında yer alıyor. Atatürk portresinin yerinde eskiden, belediyenin kedi logosu vardı

Gökçek’in evi, bir süre önce de kameralarla gündeme gelmişti. Büyükşehir Belediyesi tarafından yerleştirilen kamera sistemi sökülmüştü. Evin tam önünde bulunan havuzdaki dev fıskiyenin suyu da Gökçek’in istifa ettirilmesinden sonra yerine gelen Mustafa Tuna döneminde kesilmişti.

En çok okunanlar

Gündem

ABD’li senatör: Trump-Erdoğan ilişkileri açıklansın

ABD'de Senato Dış İlişkiler Komitesi'nin Demokrat üyesi Bob Menendez, Başkan Trump ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki ilişkilerin araştırılmasını istedi. Menendez, Trump'ın Erdoğan'la 'çok iyi geçindiğini' söylediğini ama Türkiye'yle ilişkilerde attığı adımların Amerikan çıkarlarına aykırı olduğunu belirtti.

Merkez Bankası faizi yükselttiği halde niçin sonuç alamıyor?

Mahfi Eğilmez yazdı..

Cübbeli Ahmet Hoca ifadeye çağrıldı

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü “dernekler, cemaatler silahlanıyor” diyerek ‘iç savaş’ uyarısı yapmıştı. Ünlü, “Savcılar beni çağırırsa silahlanan 150 derneğin ismini vermeye hazırım” demişti.

İbrahim Seten kimdir? İbrahim Seten nereli, kaç yaşında? İbrahim Seten, Rıdvan Dilmen’e ne dedi?

İbrahim Seten, Rıdvan Dilmen'in NTV'de yaptığı açıklamalar sonrası gündeme geldi. Demirören Medya'da bir süre görev alan Seten, Dilmen'in açıklamaları sonrası Twitter'dan yanıt verdi. İbrahim Seten, Rıdvan Dilmen olayı nedir?

Dolar/TL bir kez daha tüm zamanların en yüksek seviyesinde: 7.66’nın üstünü gördü

Dolar TL karşısında yükselişini sürdürerek 7.66'nın üstünü gördü ve bir kez daha tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.