Çarşamba / 20 Ocak 2021

Kurtlar Vadisi geri mi dönüyor?

Bir dönemin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Türk dizi tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi’nin ekran yolculuğu yeniden başlıyor. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz dizinin önümüzdeki dönemde tekrardan seyirci ile buluşacağının sinyallerini verdi.

Aslında bu KV’nin ekrana dönüşü ile ilgili ilk iddia ya da söylenti değil. Geçtiğimiz dönemde de dizinin tekrardan ekranlarda boy göstereceğine dair bazı dedikodular yayılmıştı. Hatta dizinin isminin de KV Kaos olacağı belirtilmişti.

Görünen o ki bu dedikodular doğru çıkacak. Zira Necati Şaşmaz da dizinin 2021 yılında tekrardan seyirci ile buluşacağını söyledi.

Kurtlar Vadisi
Şimdilik dizinin kesin yayın tarihi belirlenmiş değil. Ayrıca hangi kanalda ya da platformda yayınlanacağı da bilinmiyor. Malum son dönemde dijital yayın platformları hayli popüler olmaya başladı. Dolayısıyla Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleri bir TV kanalı yerine yeni bir dijital platformda da yayına girebilir.

Belki de Acun’un yeni dijital yayın platformu EXXEN bu dizinin yayın haklarını satın alabilir. Şimdilik kesinleşen bir şey yok. Muhtemelen KV’nin yeni dizisi ile ilgili detaylar önümüzdeki aylarda ortaya çıkacaktır. Zira daha dizinin kadrosunda kimlerin olacağını bile bilmiyoruz. Malum dizide yer alan pek çok isim şu anda başka projelerde boy gösteriyor. Bu projeleri bırakıp tekrardan KV’ye dönüp dönmeyecekleri şimdilik soru işareti.

Son Haberler