Perşembe / 16 Temmuz 2020

Kumpas mağduru CHP’li vekilden vicdanları yaralayan Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan hatırlatması!

AKP Cemaat ortaklığının cumhuriyetçi aydınlara, TSK'ya ve ülkenin yurtsevelerine yönelik Ergenekon Kumpası davasında hapis yatan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi Nazılı Ilıcak ve Ahmet Altan'ın tahliyesinin ardından çok konuşulacak bir açıklama yaptı. 

206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

AKP Cemaat ortaklığının cumhuriyetçi aydınlara, TSK’ya ve ülkenin yurtsevelerine yönelik Ergenekon Kumpası davasında hapis yatan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi Nazılı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın tahliyesinin ardından çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Kumpas davasının önemli figürlerinden Ilıcak ve Altan’ın bir süre cezaevinde yattığını ancak onların tetikçilik yaparak hedef gösterdiği Ali Tatar, Kuddusi Okkır, Türkan Saylan, Cem Çakmak, Soner Polat, Kaşif Kozinoğlu, Emcet Olcaytu ve Murat Özenalp’in toprak altında olduğunu söyleyen Çelebi’nin açıklaması şu şekilde:

“Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan tahliye olmuş… BİR SÜRE CEZAEVİNDE YATTILAR.

Sebep oldukları…
Ali Tatar,
Kuddusi Okkır,
Türkan Saylan,
Cem Çakmak,
Soner Polat,
Kaşif Kozinoğlu,
Emcet Olcaytu,
Murat Özenalp

TOPRAK ALTINDA YATMAYA DEVAM EDİYOR!”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,858BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et