‘KÖTÜLÜĞÜN VİDEOSU’

Sosyal medyada dolaşıma sokulan bir video kan dondurdu. Videoda yaşları küçük kız çocuklarının tekbir çektikleri "Yahudiye ölüm" diye slogan attıkları görüldü. 

207,714BeğenenlerBeğen
7,872TakipçilerTakip Et

Sosyal medyada dolaşıma sokulan bir video kan dondurdu. Videoda yaşları küçük kız çocuklarının tekbir çektikleri “Yahudiye ölüm” diye slogan attıkları görüldü.

Tepki çeken video gazeteci Zafer Arapkirli’nin gözünden de kaçmadı.

Arapkirli görüntüleri “Kötülüğün videosu” diyerek paylaştı.

Arapkirli, “Montaj desem bu kadar kötüsünü yapamaz kimse. Dublaj desen mümkün değil. Toplu zehirleme seansı deyip geçelim. Fazlasını söylemeye dilim varmıyor” dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER: 

loading...

Muharrem İnce’den yeni mesaj: Korkmuyorum siz de korkmayın

Erdoğan'ın konuşması nedeniyle Haber Global'de sözü kesilen Muharrem İnce, sosyal medya hesabından bir mesaj daha paylaştı.

Son seçim anketi: Erdoğan bir sonraki seçimi kaybedecek

Avrasya Araştırma Şirketi’nin yaptığı yeni araştırmaya göre olası bir seçimde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’a oy vereceklerin oranı yüzde 39 düzeyinde kalacak.

Muharrem İnce’den yandaş yayıncılığa tarihi ders: Türkiye bu faşist düzenden kurtulacak

CHP’li Muharrem İnce, kendisinin konuk olduğu programın bölünerek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarının canlı olarak verilmesine tepki göstererek canlı yayını terk etti.

Erdoğan: Dünyanın dört bir yanından heyetler ülkemizi ziyaret ediyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nin açılış töreninde konuştu.

Meclis’teki tek sosyalist partinin başkanı net konuştu, AKP’nin sonunu açıkladı!

'Atakan Sönmez'le Satır Arası' programına konuk olan Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, artan polis şiddetinden, erken seçim tartışmalarına, ittifak söylentilerinden yeni partilere kadar pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.
207,714BeğenenlerBeğen
7,872TakipçilerTakip Et