Perşembe / 24 Eylül 2020

Koronavirüs’ü araştıran doktora ölüm tehdidi: “Klorokin ilacıyla ilgili sözlerinden geri adım atman için 4 saatten az süren var”

Fransa'da Marsilya Üniversite Hastanesi'nde yapılan testlerde sıtmayı önlemek ve tedavi etmek için kullanılan klorokin ilacının Koronavirüs tedavisinde etkili olduğu sonucunu ortaya koyan Profesör Didier Raoult'un ölüm tehditleri aldığı ileri sürüldü.

205,670BeğenenlerBeğen
8,585TakipçilerTakip Et

Euronews’in haberine göre; Prof. Raoult’u arayan kimliği belirsiz bir kişinin “Yarın saat 14.00’e kadar bu saçmalıkları dile getirmeye son vermezsen, olacakları görürsün” sözleriyle tehdit ettiği belirtildi.

Bir gün sonra Raoult’a gönderilen mesajlarda ise “Klorokin ilacıyla ilgili sözlerinden geri adım atman için 4 saatten az süren var” denildi.

Fransız basını ayrıca Koronavirüs hastalarında kullanılması öngörülen klorokin ilacı üzerindeki çalışmalarını sürdüren Prof. Raoult’un kendisine yönelik ölüm tehditleri konusunda soruşturma süreci devam ettiği için açıklama yapmak istemediğini aktardı.

En çok okunanlar

Gündem

Babil 13. bölüm izle

Star TV'de Babil dizisi 13. bölüm izleyin! Babil 13. bölüm izle! Star Tv'nin sevilen dizisi Babil uzun süre sonra ekranlara yeniden döndü

Çakıcı’dan dikkat çeken açıklamalar

Cezaevinden tahliye olduktan sonra gündemden hiç düşmeyen Alaattin Çakıcı, Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile kamuoyuna çok önemli açıklamalar yaptı. Yaptığı açıklamada dikkat çeken sözler sarf eden Çakıcı  ‘’ Sayın Devlet Başkanım Cumhur ittifakından birlikteliğinizi sakın bozmayınız, Katilim kim olursa olsun, ben her gün sokaktayım’’ dedi. 

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip mi oluyor ?

Acun Ilıcalı kurduğu yeni dijital platformu duyurdu

Dilipak: AK Parti’de çok ciddi çözülme var

Hükümete yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Selen Danalıoğlu’nun sunduğu YouTube kanalı Stolk Gündem’de dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Pandeminin yeme-içme sektörüne etkileri: Tüketim hafta sonundan hafta içine kaydı

Pandemiyle birlikte yeme-içme sektöründe de tüketici alışkanlıkları hızla değişti. Yapılan araştırmaya göre, pandemi sonrası dönemde kafe, bar ve restaurantlarda hafta içi yapılan satışların toplam satıştaki payı...