Koronavirüse yakalanan Sadi Konuk Hastanesi doktoru Selçuk Köse yoğun bakıma alındı

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesinin hekimlerinden Göğüs Cerrahı Selçuk Köse, koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyor.

207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et

Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde göğüs cerrahı olarak çalışan Dr. Selçuk Köse, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalığı nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyor.

Geçtiğimiz gün yoğun bakıma alınan Köse’ye coronavirüs teşhisi konulduktan sonra Favipiravir isimli ilacın ise bulunduğu belirtildi.

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesinde tedavisi süren Selçuk Köse için eski eşi sosyal medyadan yardım çağrısında bulunmuştu.

MÜZİSYEN KİMLİĞİYLE TANINIYOR

Selçuk Köse, sevilen bir doktor olmanın yanısıra müzisyen kimliğiyle de tanınıyor. 2013 yılında verdiği bir röportajda “8 yaşında babamın aldığı gitarla müzikle tanıştım. 12 yaşında ilk gitar dersimi aldım ve bir daha müzikten hiç kopmadım” ifadelerini kullanıyor.

Köse, “Tıp mı yoksa müzik mi” sorusuna ise “Bugün seçim yapmak zorunda kalsam müziği seçerim, sebebi ise çok sevmeme rağmen hekimliğin artık ülkemizde en zor mesleklerden biri haline getirildiği, saygınlığının giderek örselendiği, bilime önem verilmemesi hepimizin malumu. Giderek birçok hekimde bu nedenle tükenmişlik yaşanmakta ve iş değişikliği söylemleri artmaktadır maalesef.” cevabını veriyor.

loading...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sokak röportajında “AKP’ye oy vermeyeceğim” deyince tartışma çıktı: O zaman metrobüse binme!

Yurttaş TV'nin Küçükçekmece'de yaptığı sokak röportajına katılan bir genç, olası bir erken seçimde AKP'ye oy vermeyeceğini ifade edince arkadaşları ile tartışma yaşadı. Arkadaşları gence "Metrobüse binmeyin o zaman" dedi. Genç ise "Ben vergi vermiyorum muyum?" diye tepki gösterdi.

Bakanlık ‘risk yok’ dedi CHP’li İlgezdi isyan etti: Önlem almak için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında, İstanbul- İzmir Otobanında rüzgar riski polemiği yaşanıyor.

İmamoğlu: “Meclisten çıkmasa da oranın adı Atatürk Kent Ormanı’dır”

İBB Başkanı İmamoğlu, Sarıyer'de 19 Mayıs'ta açılan Kent Ormanı'nın adının "Atatürk Kent Ormanı" olmasına ilişkin kararın hala İBB Meclisinden çıkmadığını belirterek, "Ama çıkmasa da oranın adı artık Atatürk Kent Ormanı” dedi.

İmamoğlu’ndan saldırıya uğrayan kiliseye ziyaret: Bir ibadethaneye yapılmış hareket, hepimize yapılmıştır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde kapısının önündeki haçın koparılmasıyla gündeme gelen Kuzguncuk’taki Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ne ziyarette bulıundu.

Süleyman Soylu provokatör yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası Hrant Dink Vakfı’na e-mail yoluyla ölüm tehdidi içeren bir mesaj gönderen şahsın yakalandığını duyurdu.
207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et