Cuma / 25 Eylül 2020

“Koronavirüs yasaklarının 4 saat sonra değiştirilmesinin nedeni AKP’nin programı”

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, İstanbul Valiliği’nin açıkladığı Koronavirüs yasaklarının 4 saat sonra değiştirilmesinin nedeninin AKP’nin bugün düzenleyeceği program olduğunu ileri sürdü. İstanbul İl Hıfzıssıhha Meclisi toplantısında alınan karar gereği, İstanbul Boğazı’nda yat ve teknelerde nişan, kına ve düğün etkinlikler Koronavirüs tedbirleri kapsamında yasaklandı. Yasakların bugün başlayacağı bildirilirken aradan geçen 4 saatte yeni bir genel yayınlandı. […]

205,664BeğenenlerBeğen
8,586TakipçilerTakip Et

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, İstanbul Valiliği’nin açıkladığı Koronavirüs yasaklarının 4 saat sonra değiştirilmesinin nedeninin AKP’nin bugün düzenleyeceği program olduğunu ileri sürdü.

En çok okunanlar

Gündem

RTÜK’ten Fox TV’nin dizisine o inceleme

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), FOX TV'de yayınlanan "Kimsesizler" adlı diziyle alakalı inceleme başlatıldığını duyurdu.

Sırrı Süreyya Önder gözaltına alındı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 2014'te düzenlenen Kobani eylemlere ilişkin soruşturma kapsamında 7 ilde 82 kişi için gözaltı kararı verdi.

Gözaltı haberleri sonrası Tanrıkulu’ndan tepki : ” Saraya düğün hediyesi”

Bu sabah yapılan gözaltılar Saray’a düğün hediyesidir

Berat Albayrak, Barış Terkoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, OdaTV Sorumlu Haber Müdürü Barış Terkoğlu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Bakanlık, İstanbul Büyükşehir’de yetki tespitini yandaş Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş’e verdi

Belediye-İş Başkanı Nihat Yurdakul, “Bunun adı emek hırsızlığıdır” dedi. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Belediye-İş’e gitti, görüş alışverişinde bulunuldu.