Koronavirüs testi pozitif çıkan doktor intihar etti

Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkisi altına aldı. Zaman zaman doktorlar da çaresiz kalıyor. Fransa'da futbol kulüplerinden Reims'in doktoru Bernard Gonzales'in koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle intihar ettiği belirtildi

Koronovirüsün salgınının en etkili olduğu ülkelerden biri olan Fransa, bir de intihar haberiyle sarsıldı.

Testi pozitif çıkınca evinde karantinaya alınan Fransa’nın futbol kulüplerinden Reims’in doktoru 51 yaşındaki Bernard Gonzalez’ın intihar ettiği duyuruldu.

Fransız basınından Le Parisien’ın haberine göre eşiyle birlikte evinde karantina altına alınan takım doktoru Bernard Gonzalez bir mektup bırakarak hayatına son verdi.
Reims Belediye Başkanı Arnaut Robinet, “Reims’in Ligue 1’e dönmesinde, sakat oyuncuların tedavisiyle ilgilenerek büyük payı olmuştu. Harika bir profesyoneldi. Ailesi, eşi, tüm şehir için üzgünüm. Corona virüsünün kurbanlarından biri oldu. Mektup bıraktığını biliyorum ancak içeriğini bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Reims Kulübü de resmi sitesinden Gonzalez için bir başsağlığı mesaj yayımlarken, Başkan Jean-Pierre Caillot ise 20 yılı aşkın süredir kendileriyle çalışan çok profesyonel bir insanı kaybettiklerini ve hala olayın şokunu atlatamadığını söyledi.

Son Haberler