Pazar / 12 Temmuz 2020

Konuk da şok oldu, İsmail Küçükkaya da : Bize ceza kesmek için bekliyorlar, başka kanalda bir şey olmaz

Gazeteci İsmail Küçükkaya'nın Fox TV'da yayınlanan programına Vatan Partisi'nin adayı İlker Yücel konuk oldu.

206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et

Çalar Saat programına konuk olan Vatan Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı İlker Yücel İstanbul’un sorunları ve yönetime geldiklerinde ne yapacaklarına dair açıklamalarda bulundu.

İsmail Küçükkaya, İlker Yücel’in önündeki dosyaları göstererek “Bize ne getirdiğiniz” sözleri üzerine, Yücel ilk dosyanın Kartal’daki çöken binaya ait olduğunu söyledi.

Bunun üzerine hemen araya giren Küçükkaya “Ama onda yayın yasağı var. Bize ceza kesmek için böyle beklerler. Başka kanalda yapsalar bişey olmaz. Kartal’daki olayda yayın yasağı devam ediyor, ona girmeyelim. Onun dışında girelim” dedi.

İşte o anlar;

 

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"

Saray konserlerinin ardından Şahan’dan çağrı!

Karantina dönemi sonrasında paylaştığı tatil videoları ile takipçilerinin karşısına çıkan Şahan Gökbakar, bu defa tiyatro emekçileri için bir paylaşımda bulundu. İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde boy gösteren sanatçıların ardından Gökbakar, aynı desteğin tiyatro sanatçılarına da verilmesi gerektiğini belirtti.

‘Ne Ayasofya, ne 15 Temmuz AKP’nin kaçınılmaz düşüşünü önleyemez’

Muhalif ekonomist yazar Mustafa Sönmez'den yeni Ayasofya tweeti.

Güvenlik soruşturması nedir, ne değildir?

İktidar kendisine ve dolayısıyla düzene muhalif kim var, nerededir, ne iş yapar, Emniyet, valilik, MİT ve gayri-resmi kurum ve oluşumlar üzerinden öğreniyor, bunları kayıt...

Ve Rusya Ayasofya boykotuna başlıyor: Müze statüsü iade edilmedikçe Türkiye’ye gitmeyin

Ayasofya’nın camiye dönüştürülmesi kararına tepki gösteren Rusya’nın Komünistleri Partisi, yurttaşlara Türkiye’ye seyahat etmeme çağrısı yaptı.
206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et