Konuklar ciddiye alıp dinlemedi… CNN Türk post modern Rasim Ozan Kütahyalı’yı yarattı: Emre Cemil Ayvalı

CHP'nin boykot ettiği CNN Türk'te konuk edilen Emre Cemil Ayvalı adlı şahıs 5 dakika boyunca saçmaladı, karşısındaki konukların ciddiye alıp dinlemediği anlaşıldı. 

CHP’nin boykot ettiği CNN Türk’te konuk edilen Emre Cemil Ayvalı adlı şahıs 5 dakika boyunca saçmaladı, karşısındaki konukların ciddiye alıp dinlemediği anlaşıldı.

Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi programının konukları arasında Aytunç Erkin, Toygun Atilla gibi isimler yer alırken AKP’yi savunmak için karşısında yer alan Emre Cemil Ayvalı isimli kişi programı adeta sabote etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na FETÖ’cü suçlamasında bulunan Ayvalı, 2010 yılında Cemaat ve AKP ortaklığının istediği Anayasa değişikliği referandumunda Kılıçdaroğlu’nun da aslında ‘Evet’ demek istediğini ileri sürdü.

Ayvalı’nın bu sözleri karşısında karşısında olan isimlerden Aytunç Erkin’in mimikleri dikkat çekti.

Programın devamında diğer konuklardan Toygun Atilla’ya cevaben konuşan Ayvalı bir soru iletince Atilla yanıt vermedi. Programın moderatörü Başak Şengül araya girerek soruyu tekrar etti ve gülerek “Dinlemediniz mi” diye sordu. Atilla’nın da gülerek “Dinlemedim” demesi Ayvalı’nın temelsiz konuşmalarını gözler önüne serdi.

İŞTE O ANLAR: 

AKP ve FETÖ ortaklığının savunduğu 2010 Anayasa değişikliği referandumun ardından örgütün yargıyı tamamen ele geçirmesinin önü açılmıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi referandumda hayır oyu kullanmış, CHP lideri onlarca miting yaparak FETÖ’nün yargıyı ele geçirmesine karşı mücadele etmişti. Buna karşın Erdoğan ve Gülen Anayasa değişikliğinin geçmesi için elinden geleni yapmış ve meşhur “ölüleri bile kaldırıp oy kullandıralım” sözü tarihe kaydedilmişti.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine Rusya’dan yalanlama: Putin böyle bir emir vermedi

Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'Rusya'nın en üst düzey asker kadrosunun Libya'da Wagner'e bağlı güçleri bizzat yönettiği' yönündeki açıklamalara yanıt verdi.

Yasak soruları açıklayan gazeteci: Abartmıyorum soracağım 20 soruyla Erdoğan’ın en az 6 puanını düşürürüm

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçmişte basının sorularından kaçmadığını ama artık iktidarda tutunabilmek için sorulardan kaçındığını aktardı. 

İyi Parti’li vekil Meral Akşener’e zehir zemberek sözleri sonrası istifa etti

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, partisindeki tüm görevlerinden istifa etti. Ok, "Emperyalist Soros vakıflarında görev yapanlar, başkanlık divanında en hassas görevlere getirilmişlerdir. Daha da kötüsü Genel Başkan bu durumu bilmesine rağmen Soros'çuların partinin en hassas birimlerinde görevlendirilmesinde bir sakınca görmemiştir" dedi.

FETÖ’cü istihbaratçının akılalmaz kopya düzeneği!

FETÖ firarisi eski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Coşkun Çakar'ın açık öğretim ortaokul sınavına giren eşi Güler Çakar'ın sınavı geçmesi için istihbarat aracına kopya düzeneği kurdurduğu tespit edildi. Coşkun Çakar ile yanında bulunan şahsın soruların cevaplarını telsiz kulaklık aracılığıyla Gül Çakar'a bildirerek sınavda kopya çekmesini sağladıkları anlaşıldı. Film senaryolarını aratmayan kopya hırsızlığının görüntüleri de Çakar'ın villasında ele geçirilen dijital arşivinden çıktı.

CHP’de “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” kavgası!

CHP Ankara Kongresi’nde, kongre delegesi Tevfik Koçak’ın, cinsiyetçi söylemi ortalığı karıştırdı. Koçak, “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” sözünü kullanınca, salonda önce yuh sesleri yükseldi, ardından da Koçak’a pet şişe fırlatıldı.
209,699BeğenenlerBeğen
4,904TakipçilerTakip Et