Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Konuklar ciddiye alıp dinlemedi… CNN Türk post modern Rasim Ozan Kütahyalı’yı yarattı: Emre Cemil Ayvalı

CHP'nin boykot ettiği CNN Türk'te konuk edilen Emre Cemil Ayvalı adlı şahıs 5 dakika boyunca saçmaladı, karşısındaki konukların ciddiye alıp dinlemediği anlaşıldı. 

206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

CHP’nin boykot ettiği CNN Türk’te konuk edilen Emre Cemil Ayvalı adlı şahıs 5 dakika boyunca saçmaladı, karşısındaki konukların ciddiye alıp dinlemediği anlaşıldı.

Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi programının konukları arasında Aytunç Erkin, Toygun Atilla gibi isimler yer alırken AKP’yi savunmak için karşısında yer alan Emre Cemil Ayvalı isimli kişi programı adeta sabote etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na FETÖ’cü suçlamasında bulunan Ayvalı, 2010 yılında Cemaat ve AKP ortaklığının istediği Anayasa değişikliği referandumunda Kılıçdaroğlu’nun da aslında ‘Evet’ demek istediğini ileri sürdü.

Ayvalı’nın bu sözleri karşısında karşısında olan isimlerden Aytunç Erkin’in mimikleri dikkat çekti.

Programın devamında diğer konuklardan Toygun Atilla’ya cevaben konuşan Ayvalı bir soru iletince Atilla yanıt vermedi. Programın moderatörü Başak Şengül araya girerek soruyu tekrar etti ve gülerek “Dinlemediniz mi” diye sordu. Atilla’nın da gülerek “Dinlemedim” demesi Ayvalı’nın temelsiz konuşmalarını gözler önüne serdi.

İŞTE O ANLAR: 

AKP ve FETÖ ortaklığının savunduğu 2010 Anayasa değişikliği referandumun ardından örgütün yargıyı tamamen ele geçirmesinin önü açılmıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi referandumda hayır oyu kullanmış, CHP lideri onlarca miting yaparak FETÖ’nün yargıyı ele geçirmesine karşı mücadele etmişti. Buna karşın Erdoğan ve Gülen Anayasa değişikliğinin geçmesi için elinden geleni yapmış ve meşhur “ölüleri bile kaldırıp oy kullandıralım” sözü tarihe kaydedilmişti.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Muharrem İnce açık açık konuştu: Yüzde 31 ile bıraktım, harekete geçiyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, suskunluğunu bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu

CHP’nin İnce’ye vereceği ‘yeni parti’ cevabı hazır

Muharrem İnce ve ekibinin ‘CHP 24 Haziran 2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde 60 bin sandığa gözlemci koymadı’ iddiasıyla yönetimi eleştireceği kulislerde dolaşıyor.

Deniz Baykal’dan Muharrem İnce ve CHP’lilere çağrı

Deniz Baykal, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılmaması için genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini açıkladı.

Deniz Zeyrek’ten CHP’ye uyarı: İnce ve Kılıçdaroğlu bu istatistiklere bakmalı

Yargıtay Başsavcılığı'nın siyasi partilerle ilgili rakamlarını inceleyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, ortaya çıkan tabloya hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İnce'nin dikkat etmesi gerektiğini yazdı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı
206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et