Konuklar ciddiye alıp dinlemedi… CNN Türk post modern Rasim Ozan Kütahyalı’yı yarattı: Emre Cemil Ayvalı

CHP'nin boykot ettiği CNN Türk'te konuk edilen Emre Cemil Ayvalı adlı şahıs 5 dakika boyunca saçmaladı, karşısındaki konukların ciddiye alıp dinlemediği anlaşıldı. 

208,828BeğenenlerBeğen
7,351TakipçilerTakip Et

CHP’nin boykot ettiği CNN Türk’te konuk edilen Emre Cemil Ayvalı adlı şahıs 5 dakika boyunca saçmaladı, karşısındaki konukların ciddiye alıp dinlemediği anlaşıldı.

Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi programının konukları arasında Aytunç Erkin, Toygun Atilla gibi isimler yer alırken AKP’yi savunmak için karşısında yer alan Emre Cemil Ayvalı isimli kişi programı adeta sabote etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na FETÖ’cü suçlamasında bulunan Ayvalı, 2010 yılında Cemaat ve AKP ortaklığının istediği Anayasa değişikliği referandumunda Kılıçdaroğlu’nun da aslında ‘Evet’ demek istediğini ileri sürdü.

Ayvalı’nın bu sözleri karşısında karşısında olan isimlerden Aytunç Erkin’in mimikleri dikkat çekti.

Programın devamında diğer konuklardan Toygun Atilla’ya cevaben konuşan Ayvalı bir soru iletince Atilla yanıt vermedi. Programın moderatörü Başak Şengül araya girerek soruyu tekrar etti ve gülerek “Dinlemediniz mi” diye sordu. Atilla’nın da gülerek “Dinlemedim” demesi Ayvalı’nın temelsiz konuşmalarını gözler önüne serdi.

İŞTE O ANLAR: 

AKP ve FETÖ ortaklığının savunduğu 2010 Anayasa değişikliği referandumun ardından örgütün yargıyı tamamen ele geçirmesinin önü açılmıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi referandumda hayır oyu kullanmış, CHP lideri onlarca miting yaparak FETÖ’nün yargıyı ele geçirmesine karşı mücadele etmişti. Buna karşın Erdoğan ve Gülen Anayasa değişikliğinin geçmesi için elinden geleni yapmış ve meşhur “ölüleri bile kaldırıp oy kullandıralım” sözü tarihe kaydedilmişti.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkiye’de koronavirüsten ölenlerin sayısı 131’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de Koronavirüs nedeniyle 23 kişinin daha hayatını kaybettiğini ve 9982 kişiye daha tanı konduğunu açıkladı.

Üsküdar’da zabıta ekipleri bir babayı, oğlunun gözleri önünde darp etti

Üsküdar Çengelköy sahilinde balığa çıktığı ifade edilen bir babanın, oğlunun gözleri önünden zabıta ekiplerince dövüldüğü iddia edildi. Darp görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

Uzmanlardan çok kritik koronavirüs uyarısı! 3 farklı senaryoda ne olacak?

Türkiye'de koronavirüs vakalarının nereye kadar gideceğiyle ilgili tüyler ürperten bir rapor çıktı. Dr. Güvenç Koçkaya ve ekibinin hazırladığı üç farklı senaryodan en korkuncuna göre, Haziran sonuna kadar Türkiye'de 3.5 milyon kişi virüse yakalanır, 184 binden fazla kişi de ölebilir...

Diyanet: Evlenme şartıyla mahrem yerlerinize bakın…

Diyanet’in, salgın sonrası erişime açtığı dijital kitaplarında, evlenme niyetinde olanların birbirlerinin mahrem yerlerine, ‘fikir verecek ölçüde’ bakabileceği belirtildi

‘Malzeme eksik diyen sağlık çalışanlarına soruşturma açılıyor’

Genel Sağlık İş Sendikası, Sağlık Bakanlığı’na bir mektup göndererek “Soruşturma açmak yerine seslerine kulak verin” çağrısında bulundu.
208,828BeğenenlerBeğen
7,351TakipçilerTakip Et