Perşembe / 16 Temmuz 2020

Komutanlar bu kez 24 Haziran için konvoy kurdu

FETÖ’nün kumpas davalarında yargılanan komutanların “Başkanlık Referandumu”na karşı oluşturduğu 'Hayırlı Konvoy' yeniden buluştu.

206,853BeğenenlerBeğen
8,625TakipçilerTakip Et

FETÖ’nün kumpas davalarında yargılanan komutanlar, “Başkanlık Referandumu”na karşı araçlarıyla il il köy köy gezip yeni sistemin sakıncalarını anlatmış ve bu harekete de ‘Hayırlı Konvoy’ adını vermişlerdi.

‘Hayırlı Konvoy’ yeniden buluştu. “Teğmen Çelebi” olarak bilinen CHP Parti Meclisi Üyesi Mehmet Ali Çelebi, seçim için harekete geçen ‘Hayırlı Konvoy’la ilgili açıklamada bulundu.

Çelebi, “Hayırlı Konvoy yeniden yollarda yeniden meydanlarla. Halkımızla bir araya geliyoruz. 29 Nisan’da Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda Sandık Gücü @sandikgucu için gönüllü topluyoruz: Gönüller Bir Gönüllüler Bir” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ VE “HAYRILI KONVOY” EKİBİ…

Kılıçdaroğlu’na 359 bin lira tazminat cezası

İstinaf Mahkemesi tarafından usulden bozulan ve yeniden görülen ‘Man Adası’ davasında bugün bir karar daha çıktı. Davada daha önce 197 bin lira tazminat ödemesine hükmedilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 359 bin TL daha tazminat ödemesine karar verildi.

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.
206,853BeğenenlerBeğen
8,625TakipçilerTakip Et