Perşembe / 9 Temmuz 2020

Komünist Başkan’dan Erdoğan’a çok konuşulacak yanıt

Tunceli'nin Ovacık Belediye Başkanı Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerine yanıt verdi.

206,951BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlar toplantısındaki konuşmasında komünistlere sert sözlerle yüklendi. Erdoğan, “Yıllarca havalimanı, havalimanı dendi. Şimdi denizin üzerine havalimanı yapıyoruz, bunlar ‘İstemezük’ diyorlar. Kim bunlar? Komünistler, komünistler. İki ili, Artvin ve Rize’yi kucaklayacak bu havalimanı, adam ‘İstemezük’ diyor. Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever, milliyetperver değildir. Bu hizmetleri verdiğiniz zaman çılgına dönüyorlar. Biz yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın komünistleri hedef alan sözlerine, Tunceli’nin Ovacık Belediye Başkanı Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu yanıt verdi.

Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu, “Komünistler yallah Dersim’e :)” mesajını paylaştı.

Ayrıca, Komünist Ovacık Belediyesi’nin ürettiği ürünler sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

İŞTE O MESAJ…

Havai fişek fabrikası sahipleri çalışanları ve yakınlarını suçladı

Havai fişek fabrikasındaki patlamanın ardından gözaltına alınan fabrikanın ortaklarından Ali Rıza Ergenç Coşkun adli kontrol şartıyla salıverilirken, oğlu Yaşar Coşkun tutuklandı. Baba ve oğul, savcılıkta verdikleri ifadelerde patlamanın sorumluluğunu fabrika yöneticilerine ve işçilere yıkmaya çalıştı.

Erkan Baş konuşması sonrası Meclis’te ortalık karıştı! Barış Atay: Feriştahınız gelse…

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş konuşması sonrası Meclis'te ortalık karıştı.

Sakarya’da patlamamış malzemeyi imhaya götüren kamyon patladı: İki şehit

Sakarya Hendek'te patlamayan mühimmatı taşıyan kamyon askerin kontrol yaptığı yerde patladı. Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce iki askerin öldüğünü ve yaralılar olduğunu açıkladı.

Bahçeli: Temennim, ne idüğü belirsiz şahısların CHP’den tasfiye edilmesi

TBMM'de görüşülen barolarla ilgili yasa teklifine yönelik tepkileri değerlendiren MHP lideri Bahçeli, "Saltanatları tartışmaya açılan bazı baroların CHP takviyeli protestoları demokratik bir hak değil, densiz bir zorlamadır" dedi. CHP yönetimine tepki gösteren Bahçeli, CHP'lilere çağrı yaptı: "Temennim CHP kurultayında, bu partinin tepesine musallat olmuş ne idüğü belirsiz şahısların Cumhuriyet, Atatürk ve bağımsızlık sevdasıyla kalpleri çarpan sağduyulu CHP’liler tarafından tasfiye edilmeleri."

İmamoğlu, İBB’deki tartışma yaratan atamayla ilgili konuştu

İBB Genel Sekreterliği'ne atanan Can Akın Çağlar'ın AKP yaşanan tartışmaların ardından İmamoğlu'ndan "Kamu yöneticisi olabilir; ama bir partinin mensubu olmadığını biliyorum” açıklaması geldi.
206,951BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et