Komünist Başkan’dan 23 bin kişilik dev anket: İşte sonuçları!

Tunceli'nin Ovacık Belediye Başkanı Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu, 2019 2dakiyapılması öngörülen Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin anket yaptı.

207,618BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et

Türkiye bir erken seçime gitmezse 2019’da sandık başında olacak. Siyasetin gündeminde de Cumhurbaşkanlığı seçimleri önemli yer tutuyor.

Tam da bu gündemde Tunceli’nin Ovacık Belediye Başkanı Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu, 23 bin 706 kişinin katılımıyla dev bir anket hazırladı.

Komünist Başkan’ın sosyal medyadaki anketinde, “Pazar günü Cumhurbaşbakanlığı seçimi olsa oyunuzu kime verirsiniz? -Yüksek oy katılımı için lütfen RT yapın” sorusu yöneltildi. Ankette, yüzde 8 Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 17 Kemal Kılıçdaroğlu, yüzde 37 Selahattin Demirtaş, yüzde 38 Meral Akşener oy aldı.

İŞTE O SONUÇLAR…

loading...

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,618BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et