Çarşamba / 23 Eylül 2020

Komünist Başkan’a saldırı

Tunceli'nin Ovacık Belediye Başkanı Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu, saldırıya uğradığını duyurdu.

205,692BeğenenlerBeğen
8,585TakipçilerTakip Et

Tunceli’nin Ovacık Belediye Başkanı Komünist Partili Fatih Mehmet Maçoğlu, Twitter hesabı üzerinden saldırı altında olduğu mesajını verdi.

Twitter hesabının ele geçirilmeye çalışıldığını belirten Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu, “Dostlar hesap yoğun saldırı ve spam altında. Hesabın uçmaması için destek olursanız sevinirim” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

En çok okunanlar

Gündem

“Olayın peşini bırakmayacağım” diyen Müge Anlı, Aleyna Çakır konusuna ara mı verdi?

"Olayın peşini bırakmayacağım" diyen Müge Anlı, Aleyna Çakır konusuna ara mı verdi

Yavuz Bingöl yandaşlık kötü bir şey değil mi sorusuna böyle yanıt verdi

TV100'de yayınlanan Nokta programına konuk olan Yavuz Bingöl, yandaş eleştirilerine yanıt verdi. Bingöl, yandaşlığın kötü bir şey olmadığını belirtti.

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Rıdvan Dilmen’in FETÖ çıkışına tepki: FETÖ düzenini biz göçerttik

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in NTV canlı yayınında yaptığı açıklamalara, Turkuvaz Medya Grubu'nun ardından Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'dan da yanıt geldi.

Uzaktan eğitim gerçekleri: Eşim 17 yaşında kızı tuttu evlendirdi…

Eğitim öğretim yılı kimi öğrenciler için başlarken, eğitime erişimde güçlük çeken öğrenciler için başlamadı. 14 yaşında ilk çocuğunu doğuran Aysel Yurdakul, çocuğunun eğitime erişmesini isteyen velilerden sadece biri. 17 yaşında kızını evlendirmek zorunda kalan Yurdakul, “Ben okumadım. Diğer kızım okuyacaktı, eşim tuttu evlendirdi. Bunların okumasını istiyorum. İnternetleri, tabletleri yok. Olsa okurlar, rahat oluruz” diyor.

Cübbeli Ahmet’ten bir açıklama daha

Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, "Ben cemaatler ve tarikatlar silahlanıyor demedim. Selefi dernekler silahlanıyor dedim." açıklamasında bulunurken Terörle Mücadele birimine ifade vereceğini belirtti.