Cuma / 23 Ekim 2020

“Kim, kime meydanları dar edecek göreceğiz”

205,105BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama ile kamuoyunu meşgul eden Sedat Peker’e Bir Tepkide MMP Lideri Ahmet Kaya’dan Geldi.

Sedat Peker, ‘referandumu yapmamak adına sokaklara çıkan birileri olursa, onları sokaklarda bekliyor olacağım’ ifadelerini kullanmıştı.

Birçok cepheden tepki çeken açıklamaya, son olarak Milli Mücadele Partisi Genel Başkanı Ahmet Kaya ‘’ Kim, kime meydanları dar edecek yakında göreceğiz..Satılıkların kirli parası, kanlı silahı, Türk milleti üzerinde planlanmış kirli tezgahları varsa; Bizde de; Türk kanı taşıyan mangal gibi yûrek var….Hodri meydannnn’’ ifadesine yer verdi.

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

”CHP tek başına iktidar olacak çoğunluğu alsa bile merkez sağla koalisyona gitmeli”

"CHP ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasal projelerle Kürt seçmenden destek alabilir… CHP’liler birbirlerine değil, yoksullara ulaşmalı; CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı, muhalif partilerin de oy verebileceği bir CHP’li olmalı"

CHP’li kadın vekillerden Adalet Bakanı’na zor sorular: Kadınların kazanımları gasp ediliyor

CHP’li Kadın Vekillerden Adalet Bakanlığına Soru Yağmuru

İmamoğlu toplantıya çağırılmadı, sosyal medyadan tepki yağdı

Sağlık Bakanlığı'nın İstanbul'da artan koronavirüs vakaları için düzenlediği toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu davet edilmedi. İmamoğlu, söz konusu toplantıyı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sosyal medya paylaşımından öğrendi. İmamoğlu daha önce de deprem toplantısına davet edilmemişti.

Yılmaz Özdil, AKP’nin sen kimsin klibinde herkesin gözünden kaçan ayrıntıyı açıkladı

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, AKP’nin “Sen kimsin” klibindeki Necip Fazıl ayrıntısına dikkat çekerek, klipte yer alan “Beşinci devre” sözünün arka planını ve çıkış noktasını yazdı.

Demet Akalın, ”Kadınların bir kocasının olması ve erkek gücü çok önemli” dedi sosyal medya ayağa kalktı

Şarkıcı Alişan'la birlikte sabah programı yapan Demet Akalın'ın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Akalın, arkadaşıyla başından geçen bir hikayeyi anlatırken kullandığı "İnsan bir erkeğin...