Pazar / 5 Temmuz 2020

Kılıçdaroğlu’ndan cumartesi sürprizi: Erdoğan’ı referanduma davet etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ziyaret sonrasında yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı referandum yapmaya davet etti.

207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Kılıçdaroğlu’nun açıklamasından satır başları şöyle;

Şimdi seçim yok Kılıçdaroğlu neden geldi diyeceksiniz. Size teşekkür etmek için geldim.

Gazetelerde görmüşsündür. Yenikapı’da bir sergi açıldı. İsrafın sergisi. Biz verdiğimiz sözleri tutuyoruz. İstanbul’da, Ankara’da Antalya’da, İzmir’de ve tüm belediyelerimizde.

Buradan birkez daha çağrı yapmak istiyorum. Cumhurbaşkanı bir partinin genel başkanı olarak hareket ediyor. Tarafsız değil. İsterseniz gelin halka soralım, referandum yapalım.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et