“Kılıçdaroğlu iki şeye çok kızmış”

"Özel'in kendini işaret etme gayretine..."

207,657BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun iki olaya çok kızdığını iddia etti. Hakan bunların CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in açıklamaları ve Abdullah Gül’e yönelik olarak sert eleştiriler olduğunu söyledi.

Hakan’ın “Abdullah Gül’ün çatı adayı olması Erdoğan’ın işine gelirdi” başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümünde şunları yazdı:

Kılıçdaroğlu iki şeye çok kızmış;

Bir: Özgür Özel’in “Biz CHP olarak Erdoğan’ı çıldırtacak bir aday çıkaracağız” diyerek kendini işaret etme gayretine…

*

İki: “Adamın bizden bir talebi yok, bu haysiyet cellatlığı da nereden çıktı” diyerek partiden bazı isimlerin Abdullah Gül’e yönelik sert eleştirilerine…

loading...

Sanki hiç “Kel kafalı bakan” diyen avukatı yargılatmamış gibi

t24 yazarı deneyimli gazeteci Mehmet Yakup Yılmaz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Hadi Özışık'ın Youtube kanalındaki röpörtajında söylediği kritik bölümlere dikkat çekti. 

KYK borçlarının yapılandırılması teklifi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi

İYİ Parti'nin ödenemeyen KYK borçlarının yapılandırılmasına yönelik teklifi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.

İYİ Parti’li Türkkan’ın fabrikasına mühür, çiftliğine para cezası… “Sindirmek için her yolu deniyorlar”

İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın Dilovası ilçesindeki yağ fabrikasının orman arazisinde yer aldığı tespit edilen bölümü, Gebze Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerince mühürlendi. Dilovası Belediyesi görevlileri ise Türkkan’a ait çiftlikte incelemede bulunarak, yapı belgelerinin ibraz edilmemesi üzerine kaçak olduğu belirlenen bölümlerle ilgili tutanak tutup, 662 bin TL ceza kesti. İYİ Partili ürkkan sıcağı sıcağına açıklama yaptı.

Nâzım neden büyüktü, İsmet Özel neden küçük? 

Modern Türk şiirinin birkaç kurucusundan biri kabul edilen Nâzım Hikmet, gerek edebi gerekse siyasi çevrelerin sert tepkisine yol açabilecek bir çerçevede ele alındı. Aylık yayımlanan Üvercinka dergisinin haziran sayısındaki bir makalede, Nâzım'ın büyüklüğünün örgütsel angajmanından kaynaklandığı, “TKP'siz Nâzım'ın hiçbir öneminin olmadığı” ileri sürüldü. 

CHP’li Altay, ‘Siyasette bazen rakibe iyilik de yapılır’ dedi, Erdoğan’ı böyle uyardı

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirdi. CHP'li Altay, 48 gün sonra yeniden çalışmalarına başlayan TBMM'de koronavirüsle mücadele ederken hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının şehit kabul edilmesi için hazırlanan yasa teklifinin gelmesini istediklerini ancak iktidar partisinin bekçilerle ilgili yasaya öncelik verdiğin söyledi.
207,657BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et