“Kılıçdaroğlu 909 bin 359 TL’yi nasıl ödedi?” sorusuna CHP böyle yanıt verdi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Man Adası davası nedeniyle kaybettiği 909 bin 359 TL tazminatı nasıl ödediği sorusuna yanıt verdi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Man Adası davası nedeniyle kaybettiği 909 bin 359 TL tazminatı nasıl ödediği sorusuna, “Kemal Kılıçdaroğlu ağaç kabuğundan çıkmadı. Çevresi var, dostları, yoldaşları, ona inananlar var. Kılıçdaroğlu bunlardan korkmaz, mal varlığının tamamını da milleti için harcamaya hazırdır” yanıtını verdi.

Özkoç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın krizin ABD’li Brunson’la ilişkili olmadığı yönündeki açıklamasına ise “Türkiye’deki ekonomik krizin tek sorumlusu rahip değildir ama rahip olmadığı kadar, Erdoğan olduğu da kesindir” diye değerlendirdi. Özkoç, yerel seçimlerle ilgili yapılan MYK toplantısı sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

SORUMLU ERDOĞAN

Türkiye’de Erdoğan’ın damadından başka yetişmiş, ekonomi bilen adil bir adam yok mu? Ekonomik sıkıntının sorumlusu kendi damadını Hazine ve Maliye’nin başına getirip bu çıkmazdan  daha da kötü bir çıkmaza Türkiye’yi saplamaktadır.

10 yaşındaki Filozof Atakan’ın kameralar önünde annesine yaptığı harekete tepki yağdı

Okuduğu kitaplarla gündeme gelen ve 'filozof' lakabıyla anılan 10 yaşındaki Atakan'ın davranışları tartışma yarattı.

Kahreden haber gelmişti… Türk askerini Rusya’nın vurduğu kesinleşti!

Milli Savunma Bakanlığı, İdlib’de 2 askerin şehit olduğunu, 5 askerin yaralandığını duyurdu. Şehit haberlerinin ardından hava saldırısını Rusya'nın gerçekleştirdiği iddia edilmişti. 

Ahmet Şık ‘Beştepe’den gelen müjde’nin perde arkasını anlattı!

HDP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, Gezi Parkı Davası’yla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Ahmet Şık paylaşımında, “Gezi davası ile ilgili beraat ve tahliye kararı bizzat Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi” ifadelerini kullandı.

CHP’den çok konuşulacak çıkış: Türkiye halkı Suriye ile savaş istemiyor, ama savaş isteyen var!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, Suriye'deki son duruma ilişkin yaptığı açıklamada "İnsanlarımız Suriye ile savaşmayı istemiyor. Bunun özellikle altını çizmek isterim. Ama savaş isteyenler ya da savaş isteyen var" dedi.

İdlib’te 2 şehit haberinin ardından flaş iddia: Türk askerini Rus savaş uçakları vurdu

Milli Savunma Bakanlığı, İdlib’de 2 askerin şehit olduğunu, 5 askerin yaralandığını duyurdu. Şehit haberlerinin ardından hava saldırısını Rusya'nın gerçekleştirdiği iddia edildi.
209,629BeğenenlerBeğen
4,904TakipçilerTakip Et