Pazar / 5 Temmuz 2020

“Kılıçdaroğlu 909 bin 359 TL’yi nasıl ödedi?” sorusuna CHP böyle yanıt verdi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Man Adası davası nedeniyle kaybettiği 909 bin 359 TL tazminatı nasıl ödediği sorusuna yanıt verdi.

207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Man Adası davası nedeniyle kaybettiği 909 bin 359 TL tazminatı nasıl ödediği sorusuna, “Kemal Kılıçdaroğlu ağaç kabuğundan çıkmadı. Çevresi var, dostları, yoldaşları, ona inananlar var. Kılıçdaroğlu bunlardan korkmaz, mal varlığının tamamını da milleti için harcamaya hazırdır” yanıtını verdi.

Özkoç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın krizin ABD’li Brunson’la ilişkili olmadığı yönündeki açıklamasına ise “Türkiye’deki ekonomik krizin tek sorumlusu rahip değildir ama rahip olmadığı kadar, Erdoğan olduğu da kesindir” diye değerlendirdi. Özkoç, yerel seçimlerle ilgili yapılan MYK toplantısı sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

SORUMLU ERDOĞAN

Türkiye’de Erdoğan’ın damadından başka yetişmiş, ekonomi bilen adil bir adam yok mu? Ekonomik sıkıntının sorumlusu kendi damadını Hazine ve Maliye’nin başına getirip bu çıkmazdan  daha da kötü bir çıkmaza Türkiye’yi saplamaktadır.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et