Pazartesi / 13 Temmuz 2020

‘Keşke Yunan galip gelseydi’ diyen Mısıroğlu’nun tabutu Türk bayrağına sarıldı

Tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybeden Kadir Mısıroğlu'nun cenazesi Çengelköy'deki evine getirildi. Mısıroğlu için dualar okunarak, helallik istendi. Daha sonra Mısıroğlu'nun tabutu Türk bayrağına sarıldı.

206,907BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et

Tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybeden Kadir Mısıroğlu’nun cenazesi Çengelköy’deki evine getirildi. Mısıroğlu’nun ailesi ve yakınları taziyeleri kabul etti.

BÜYÜK ÇAMLICA CAMİİ’NE GÖTÜRÜLDÜ

Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu Kadir Mısıroğlu’nun cenazesine katılacak mı?

Mısıroğlu için dualar okunarak, helallik istendi. Daha sonra Mısıroğlu’nun tabutu Türk bayrağı ile sarıldı. Ardından cenaze aracına konularak, Büyük Çamlıca Camii’ne götürüldü. Mısıroğlu’nun naaşı burada ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Nasuhi Mehmet Efendi Camii Haziresi’nde toprağa verilecek.

CENAZE TÖRENİNE BİLAL ERDOĞAN KATILIYOR

Büyük Çamlıca Camii’nde düzenlenen cenaze törenine AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da olduğu çok sayıda kişi katılıyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ise cenazeye çelenk gönderdi.

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"
206,907BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et