Pazar / 5 Temmuz 2020

‘Kendi ellerimle beslediğim kuzumu boğazladım, AK Partiliyim…’ mesajı

Hayvan hakları savunucusu ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Zülâl Kalkandelen, İstanbul Üniversitesinde görev yapan ve AKP'li olduğunu belirten bir kişinin yolladığı 'bayram' mailini sosyal medya hesabından paylaştı

207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Cumhuriyet gazetesi yazarı Zülâl Kalkandelen, Vegan olması dolayısıyla bir AKP’linin kendisine gönderdiği “bayram” mailini sosyal medya hesabından paylaştı.

“Kendi ellerimle besledim ve bu sabah kuzumu boğazladım” diyen ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde görev yaptığı belirtilen kişiye tepki gösteren Kalkandelen, “Ne geçti eline bana bunu göndermekle bilmiyorum ama kalbindeki kötülüğün bumerang gibi kendisini vuracağını öğrenir dilerim” dedi.

AKP’li olduğunu söyleyen kişi yolladığı mesajda şu ifadeleri kullandı: “Kurban kestim yer misin? Kendi ellerimle besledim ve bu sabah kuzumu boğazladım.”

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,028BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et