Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Kemal Özkiraz’la Nedim Şener birbirine girdi!

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın Saray'a giden CHP'li iddiasının arkasında Muharrem İnce'ye yönelik bir kumpas olduğunun ortaya çıkmasının ardından tv programlarında Nedim Şener'in konu hakkında yorumlarda bulunmasına Kemal Özkiraz'dan tepki geldi. 

206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın Saray’a giden CHP’li iddiasının arkasında Muharrem İnce’ye yönelik bir kumpas olduğunun ortaya çıkmasının ardından tv programlarında Nedim Şener’in konu hakkında yorumlarda bulunmasına Kemal Özkiraz’dan tepki geldi.

Özkiraz sosyal medya hesabından Nedim Şener’i hedef aldı.

Özkiraz,  “Saraya giden CHP’li ” asparagas haberlerinde medyanın uzman kişisi Nedim ŞENER 🙂 Nedim ŞENER CHP’Lİ olduğu için mi? Hayır. Nedim ŞENER AKP’Lİ olduğu için mi? Hayır. Nedim Şener Saraya kapak atan ilk muhaliflerden olduğu için konunun GERÇEKTEN uzmanı” dedi.

Nedim Şener ise Özkiraz’ın bu sözlerine “CHP’nin soytarısı… Gerçek ortaya çıkınca çamur atmak işleri olmuş” diye yanıt verdi.

Muharrem İnce’den yeni açıklama: Kumpası ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız

Özkiraz’dan da yanıt gecikmedi.

Kemal Özkiraz’a Nedim Şener’e verdiği yanıtta, “Her soytarıya bir saray lazım. Benim hiçbir saraya bağlılığım yok. Senin durum ise malum. Saray soytarısı kontenjanından TV goygoycusu olarak kariyer yaptın hala konuşuyorsun” ifadelerini kullandı.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Muharrem İnce açık açık konuştu: Yüzde 31 ile bıraktım, harekete geçiyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, suskunluğunu bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu

CHP’nin İnce’ye vereceği ‘yeni parti’ cevabı hazır

Muharrem İnce ve ekibinin ‘CHP 24 Haziran 2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde 60 bin sandığa gözlemci koymadı’ iddiasıyla yönetimi eleştireceği kulislerde dolaşıyor.

Deniz Baykal’dan Muharrem İnce ve CHP’lilere çağrı

Deniz Baykal, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılmaması için genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini açıkladı.

Deniz Zeyrek’ten CHP’ye uyarı: İnce ve Kılıçdaroğlu bu istatistiklere bakmalı

Yargıtay Başsavcılığı'nın siyasi partilerle ilgili rakamlarını inceleyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, ortaya çıkan tabloya hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İnce'nin dikkat etmesi gerektiğini yazdı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı
206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et