Kemal Özkiraz’la Nedim Şener birbirine girdi!

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın Saray'a giden CHP'li iddiasının arkasında Muharrem İnce'ye yönelik bir kumpas olduğunun ortaya çıkmasının ardından tv programlarında Nedim Şener'in konu hakkında yorumlarda bulunmasına Kemal Özkiraz'dan tepki geldi. 

Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın Saray’a giden CHP’li iddiasının arkasında Muharrem İnce’ye yönelik bir kumpas olduğunun ortaya çıkmasının ardından tv programlarında Nedim Şener’in konu hakkında yorumlarda bulunmasına Kemal Özkiraz’dan tepki geldi.

Özkiraz sosyal medya hesabından Nedim Şener’i hedef aldı.

Özkiraz,  “Saraya giden CHP’li ” asparagas haberlerinde medyanın uzman kişisi Nedim ŞENER 🙂 Nedim ŞENER CHP’Lİ olduğu için mi? Hayır. Nedim ŞENER AKP’Lİ olduğu için mi? Hayır. Nedim Şener Saraya kapak atan ilk muhaliflerden olduğu için konunun GERÇEKTEN uzmanı” dedi.

Nedim Şener ise Özkiraz’ın bu sözlerine “CHP’nin soytarısı… Gerçek ortaya çıkınca çamur atmak işleri olmuş” diye yanıt verdi.

Muharrem İnce’den yeni açıklama: Kumpası ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız

Özkiraz’dan da yanıt gecikmedi.

Kemal Özkiraz’a Nedim Şener’e verdiği yanıtta, “Her soytarıya bir saray lazım. Benim hiçbir saraya bağlılığım yok. Senin durum ise malum. Saray soytarısı kontenjanından TV goygoycusu olarak kariyer yaptın hala konuşuyorsun” ifadelerini kullandı.

Son Haberler