Kemal Özkiraz’la Nedim Şener birbirine girdi!

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın Saray'a giden CHP'li iddiasının arkasında Muharrem İnce'ye yönelik bir kumpas olduğunun ortaya çıkmasının ardından tv programlarında Nedim Şener'in konu hakkında yorumlarda bulunmasına Kemal Özkiraz'dan tepki geldi. 

208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et

Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın Saray’a giden CHP’li iddiasının arkasında Muharrem İnce’ye yönelik bir kumpas olduğunun ortaya çıkmasının ardından tv programlarında Nedim Şener’in konu hakkında yorumlarda bulunmasına Kemal Özkiraz’dan tepki geldi.

Özkiraz sosyal medya hesabından Nedim Şener’i hedef aldı.

Özkiraz,  “Saraya giden CHP’li ” asparagas haberlerinde medyanın uzman kişisi Nedim ŞENER 🙂 Nedim ŞENER CHP’Lİ olduğu için mi? Hayır. Nedim ŞENER AKP’Lİ olduğu için mi? Hayır. Nedim Şener Saraya kapak atan ilk muhaliflerden olduğu için konunun GERÇEKTEN uzmanı” dedi.

Nedim Şener ise Özkiraz’ın bu sözlerine “CHP’nin soytarısı… Gerçek ortaya çıkınca çamur atmak işleri olmuş” diye yanıt verdi.

Muharrem İnce’den yeni açıklama: Kumpası ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız

Özkiraz’dan da yanıt gecikmedi.

Kemal Özkiraz’a Nedim Şener’e verdiği yanıtta, “Her soytarıya bir saray lazım. Benim hiçbir saraya bağlılığım yok. Senin durum ise malum. Saray soytarısı kontenjanından TV goygoycusu olarak kariyer yaptın hala konuşuyorsun” ifadelerini kullandı.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgına nispeten daha hazırlıklı yakalandık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'nin koronavirüs salgını konulu olağanüstü video konferans zirvesinde konuştu. Erdoğan, "Görünmez düşmana karşı zor bir savaş yürütüyoruz. " dedi.

“Zırnık yok” dediği için gözaltına alınan Gülseven: Başımıza cühela takımı musallat olmuş, kurtulmadan gün yüzü yok!

Independent Türkçe yazarı Hakan Gülseven, Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesini, ceza infaz kanununda yapılması beklenen düzenlemeyi ve gözaltına alınma sürecini gazeteci Çağdaş Gökbel’e değerlendirdi.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 
208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et