Çarşamba / 20 Ocak 2021

Keanu Reeves’ten umut dolu 2021 mesajı

Reeves'in Neo karakteriyle beyazperdeye geri döneceği Matrix 4'ün 2021'de vizyona girmesi planlanıyor

The Matrix’in serisinin baş kahramanı Neo rolünden bu yana Hollywood’un en gözde yüzlerinden biri olan Keanu Reeves, hayranlarına ilham verici bir yeni yıl mesajı verdi.

Ünlü aktör yakın zamanda, sadece öldürdüğü kişi sayısıyla bile tarihteki en ölümcül karakterler listesine girebilen ve filme ismini veren bir hayli sert karakter John Wick’le yeniden sansasyon yaratmıştı.

Gerçekten de Matrix 4 ve John Wick 4 halihazırda prodüksiyon aşamasında olsa da, Kovid-19 pandemisi kaynaklı kısıtlamalar sebebiyle tahmin edilenden daha yavaş bir hızda ilerleme kaydediliyor.

We Got This Covered’ın haberine göre yılbaşı kutlamaları geride kalırken karizmatik aktör hayranlarına 2021 yılı için umut dolu bir mesaj verdi:

Başkalarına saygı duymaya çalışın. Hayattan en iyi şekilde yararlanmaya çalışın ve bunu sürdürün, mevcut durumda bunu elde etmenin yollarını bulun ama aynı zamanda saygı gösterin. Bağlanma yolları bulun. Yapabiliyorsanız. Demek istediğim, sadece… hayatta kalın.

Sinema dünyasından isimler için de geçerli olmak üzere 2020 pek çok kişi için hayli zor bir yıl oldu ve görünüşe göre Keanu Reeves yeni yılın ilk haftasından kendisinin ve hayranlarının moralini yüksek tutmak istiyor.

Son Haberler