Kaybettiğini itiraf etti, vatandaş sitem etti… Binali Yıldırım sokakta yürürken zorlanıyor

Yüksek Seçim Kurulu'nun İstanbul seçimlerini tartışmalı bir kararla iptalinin ardından 23 hazirandaki seçim kampanyası için vatandaşlarla sohbet eden Binali Yıldırım seçimi kaybettiğini ağzından kaçırdı. 

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerini tartışmalı bir kararla iptalinin ardından 23 hazirandaki seçim kampanyası için vatandaşlarla sohbet eden Binali Yıldırım seçimi kaybettiğini ağzından kaçırdı.

Yıldırım vatandaşlara “31 Mart’ta bana destek verdiniz ama eksik oldu, şimdi o eksiği tamamlayacağız. Sadece tamamlamayacağız biraz da fazla olsun ki işi sağlama bağlayalım” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

Binali Yıldırım’ın eksik destek sözleri seçimi kaybettiğinin itirafı olarak algılandı.

Öte yandan başka bir ziyarete de bir yurttaşın Binali Yıldırım’a seçim sitemi damga vurdu. Yıldırım’la sohbet eden yurttaş “Seçimi yeniden yapmasanız olmaz mıydı? Size yakışmadı. Sizi seviyoruz ama bu son olaylar olmadı” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

Yıldırım iki gün önce de katıldığı bir organizasyonda “Her şey güzel olacak” sloganlarıyla protesto edilmişti.

Binali Yıldırım salona girdi, insanlar “Her Şey Çok Güzel Olacak” diye slogan attı

 

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Sağlık Bakanı Koca: Virüsün bize gelme durumu her an olabilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını için "Etrafımızda her geçen gün artıyor, ülke bu anlamda risk altında." dedi.

CHP’li İlgezdi 12 milyon vatandaşın nasıl fişleneceğini anlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi derneklere üyelerini mülki amire bildirme zorunluluğu getiren fişleme düzenlemesine sert tepki gösterdi.

CHP’li Yurter Özcan Ensar’ın ortağı Türken’in New York’taki lüks yurt inşaatının planlarını ortaya çıkardı

Merkezi New York’ta bulunan Ensar Vakfı'nın ortak vakfı TÜRKEN Vakfı’na, Kızılay eliyle gönderilen bağışla, dünyanın en pahalı lokasyonlarından Manhattan’da inşa edilen süper lüks yurt önünden bilgi veren CHP ABD Temsilcisi Yurter Özcan çarpıcı gelişmeleri aktardı. 
209,126BeğenenlerBeğen
4,998TakipçilerTakip Et