Cuma / 26 Şubat 2021

Karolin Fişekçi’den Orhan Pamuk iddiası

Orhan Pamuk ile aşk yaşadığı iddiasıyla uzun süre gündem olan ressam Karolin Fişekçi, sosyal medya üzerinden dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Habertürk yazarı Oray Eğin ile gazeteci Yiğit Karaahmet’in Clubhouse’daki odasına konuk olan 39 yaşındaki ressam Fişekçi, Orhan Pamuk’la ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Pamuk’la sevgili olmadan önce hiç kitabını okumadığını daha sonra kitapçıdan parayla satın aldığını anlattı.

En sevdiği kitabının ‘Benim Adım Kırmızı’ olduğunu söyledi.

“BENİMLE KEYİF YAPIP, ONUNLA DAVETLERE KATILIYORDU”

Pamuk’un o dönemlerde Hintli yazar Kiran Desai ile sevgiliyken kendisiyle de görüştüğünü söyleyen Karolin Fişekçi, şu ifadeleri kullandı:

Orhan Pamuk’la bir sergi açılışında tanıştık. Önce mailleştik, sonra beni atölyesine çağırdı. Cihangir’deki bir binanın 4’ncü ve 7’nci katında atölyeleri vardı. Hintli kadın geldiğinde 7’nci katta kalıyordu. Kadın gelince biz 4’ncü katta görüşüyorduk. Benimle keyif yapıp, resmi davetlere onunla gidiyordu.

Pamuk’un 2010 yılında Goa sahillerinde birlikte tatil yaptığı Hintli sevgilisi Kiran Desai’ye ‘Hint Fakiri’ dediğini de belirten Karolin Fişekçi şöyle devam etti:

Nobel alması Orhan’a çekicilik kattı ama zaten bir çekiciliği de vardı.

Fişekçi bugünlerde Kabala’ya merak sardığını da söyledi.

“İLİŞKİMİZİ ÖĞRENİNCE BASINA HABERİ O SIZDIRMIŞ”

2011 yılında yazar Orhan Pamuk’un Almanya’da 5 yaşında bir oğlu olduğu iddia edilmişti.

Yayında konuyla ilgili konuşan Fişekçi, “Bir ara Orhan Pamuk’un bir kadından çocuğu olduğu haberi çıkmıştı. Meğer beni öğrenince Hintli kadın (Kiran Desai) o haberi basına sızdırmış” dedi.

Son Haberler