‘Kahramanın Yolculuğu’nun yazarı Necati Özkan’dan Canan Kaftancıoğlu’nun tweetine ilk yorum

'Kahramanın Yolculuğu' kitabının yazarı Necati Özkan, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun eleştirilerini değerlendirdi.

Necati Özkan, Kahramanın Yolculuğu’ kitabına yönelik CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun yaptığı eleştirilere yanıt verdi.

Gerçekgündem’de yer alan habere göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan’ın seçim dönemini ve yürütülen kampanyayı anlattığı “Kahramanın Yolculuğu” kitabını sonra CHP’de başlayan tartışmayı RS FM’den Atilla Güner’e değerlendirdi.

‘Kahramanın Yolculuğu’ kitabı CHP içinde tartışma yarattı’Kahramanın Yolculuğu’ kitabı CHP içinde tartışma yarattı! Kaftancıoğlu’ndan sert mesaj…

NECATİ ÖZKAN: CANAN HANIMI SEVERİM, TAKDİR EDERİM

Necati Özkan’ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun eleştirileri ile ilgili ilk yorumu şöyle:

“Benim bugün ajandam çok doluydu. Biliyorsunuz, bir büyük etkinlikle (Brand Week Istanbul) uğraşıyoruz. Sadece Türkiye’nin değil bütün yakın coğrafyanın en büyük etkinliğini biz yapıyoruz Zorlu’da.

Ve Canan Kaftancıoğlu kılıcını çekti… Büyük kavga kapıda!

Dolayısıyla bütün gündemim ve bütün mesaim bununla geçti. Konu nedir, nasıl gelişti bilmiyorum. Fakat ben Sayın İl Başkanı’nı Canan Hanımı severim, takdir ederim.

Meselenin ne olduğunu bilmiyorum, inşallah öğrenirim. Ortada bir yanlışlık varsa, o yanlışlığın ne olduğunu daha iyi kavrarım diye düşünüyorum.”

1 Yorum

  1. ŞU GÜNLERDE BİRLİK BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR,UFAK TEFEK KONULARA TAKILMAYALIM,BİRBİRİMİZİN GÖNLÜNÜ ALALIM,ZATEN BAŞIMIZDA BÜYÜK SORUNLAR VAR ÜLKEMİZİ AYDINLIK VE UMUT DOLU YARINLARA SADECE CHP TAŞIR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ekrem İmamoğlu’nun 21 yıl önce depremzedelerin yardımına koştuğu görüntüler ortaya çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'nde yardım faaliyetlerine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

Jeoloji profesörü yandaşın maliyet sorusuna cevap verince stüdyo buz kesti

Habertürk'te depremlerle ilgili uyarılarda bulunan Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Cem Yaltırak'ın, "Bu projelerin maliyeti ne kadar?" şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevap stüdyoda sessizliğe neden oldu.

Depremzede çocuk Süleyman Soylu’ya böyle tokat attı

Elazığ'da 31 yurttaşın hayatını kaybettiği depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bölgede depremzedeleri ziyaret etti. 

Yılmaz Özdil yandaşa peşkeş çekip milleten 10 TL bağış isteyen Kızılay’ı es geçmedi

Yılmaz Özdil, Elazığ depreminde yıkılan ilçeler arasında yer alan Sivrice'yi köşesine taşıdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da: ‘Sizden ricam; olumsuz propagandalara kulak asmayın’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, incelemelerde bulunmak üzere İstanbul'dan Elazığ'a geldi.
209,914BeğenenlerBeğen
4,679TakipçilerTakip Et