İYİ Partili Aytun Çıray: Sussan olmuyor, susmasan olmaz

Atatürk düşmanlığıyla bilinen uyduruk tarihçi Kadir Mısıroğlu gecenin ilk saatlerine öldü. Mısıroğlu'nun ölümünün ardından Atatürk'e ettiği hakaretler hatırlatıldı.

Atatürk düşmanlığıyla bilinen uyduruk tarihçi Kadir Mısıroğlu gecenin ilk saatlerine öldü. Mısıroğlu’nun ölümünün ardından Atatürk’e ettiği hakaretler hatırlatıldı.

“Keşke Yunan galip gelseydi” sözünü hatırlatan vatandaşlar Mısıroğlu’nun ölümünün arkasından sessiz kalmadı. Çok sayıda tepkili mesaj paylaşıldı.

Avukat Fidel Okan tepkili açıklamaları için “Güzel ahlaktan ibaret olan islam, öleni ya hayırla anmayı, ya iyiliğini konuşmayı, ya da ebediyete kadar susmayı temel ilke olarak belirlemiştir. Ben susma hakkını kullananlardanım. Vasiyeti gereği Atatürk’e zerre muhabbeti olanın cenazesine gitmeyeceğine de eminim…” dedi.

İYİ Partili Aytun Çıray ise Okan’a “Sussan olmuyor, susmasan olmaz” yanıtını verdi.

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,996BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et