Perşembe / 6 Ağustos 2020

İYİ Partili Aytun Çıray: Sussan olmuyor, susmasan olmaz

Atatürk düşmanlığıyla bilinen uyduruk tarihçi Kadir Mısıroğlu gecenin ilk saatlerine öldü. Mısıroğlu'nun ölümünün ardından Atatürk'e ettiği hakaretler hatırlatıldı.

206,505BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Atatürk düşmanlığıyla bilinen uyduruk tarihçi Kadir Mısıroğlu gecenin ilk saatlerine öldü. Mısıroğlu’nun ölümünün ardından Atatürk’e ettiği hakaretler hatırlatıldı.

“Keşke Yunan galip gelseydi” sözünü hatırlatan vatandaşlar Mısıroğlu’nun ölümünün arkasından sessiz kalmadı. Çok sayıda tepkili mesaj paylaşıldı.

Avukat Fidel Okan tepkili açıklamaları için “Güzel ahlaktan ibaret olan islam, öleni ya hayırla anmayı, ya iyiliğini konuşmayı, ya da ebediyete kadar susmayı temel ilke olarak belirlemiştir. Ben susma hakkını kullananlardanım. Vasiyeti gereği Atatürk’e zerre muhabbeti olanın cenazesine gitmeyeceğine de eminim…” dedi.

İYİ Partili Aytun Çıray ise Okan’a “Sussan olmuyor, susmasan olmaz” yanıtını verdi.

Meral Akşener’den Bahçeli’nin ‘evine dön’ çağrısına yanıt

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik 'Evine dön' çağrısına ilişkin ilk kez açıklama yaptı.

Kulisler hareketli: CHP’den Muharrem İnce’ye Agatha Christie göndermesi

Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiaları siyaset kulislerini hareketlendirdi.

AKP’de İstanbul Sözleşmesi ayrışması: Toplantı iptal edildi

MYK’da yaşanan tartışmayı AKP’li vekil Canan Kalsın ve Sümeyye Erdoğan’ın yönetiminde olduğu KADEM’in açıklamaları takip ederken, son olarak parti yönetimi toplantısının bu nedenle ertelendiği öğrenildi.

Muharrem İnce’nin yeni parti için görüşmeler yaptığı iddia edildi

Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk, yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin İstanbul'da görüşmelere başladığını yazdı.

‘Canan Kaftancıoğlu sözlerinin arkasında durdu’

CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu, "Basında yer alan haberleri üzülerek takip ediyorum ancak cevap vermek yerine her zaman olduğu gibi çalışmayı tercih ediyorum" dedi.
206,505BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et