Perşembe / 26 Kasım 2020

İYİ Parti’de tartışmaların odağındaki Bahadır Erdem’den 15 Temmuz ve Gülen tweetleri hakkında açıklama

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, Fethullah Gülen ve 15 Temmuz tweetleri hakkında açıklama yaptı.

204,567BeğenenlerBeğen
8,583TakipçilerTakip Et

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, Fethullah Gülen ve 15 Temmuz tweetleri hakkında açıklama yaptı.

/ İYİ Parti Milletvekilleri Ümit Özdağ ve İsmail Koncuk’un sosyal medyadan hedef aldığı İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İYİ Parti’li Bahadır Erdem, terör örgütü FETÖ’nün lideri Fethullah Gülen ve FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi gecesi attığı tweete ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Anlaşılan o ki bazı müptezeller benden de FETÖcü çıkarmaya çalışyor Fethullahın Türkiyeye dönüşü tweetinin başında başka tweetler var Bu ülkeye verdiği zararları ülkede rejimi değiştirmek istediğni söyleyen ve eleştiren bir kaç tweetten biridir o Sizler aradan onu beğenmişsiniz

15 Temmuzda CNNde canlı yayındaydım Bizler alelacele evlere yollanırken cuma gecesi dışarda olan öğrencilere olan bitenin tehlikeli olduğunu kendilerini korumalarını söylemek içindir Ayrıca Cumhurbaşkanının milleti sokağa çağırmasından çok önce atılmıştır Hiç boşuna yorulmayın

Bu ülke yıllardır ne kadar zavallı bir anlayışla mücadele etmek zorunda kalıyor Bir adamın fikirlerine karşı çıkamıyorsan karşısında aciz kalıyorsan hemen iftira atma yöntemi Bu acizlik ve korkaklık ülkeyi çürütüyor Beyler ben 5 yıldır tek başıma tvlerde hakkı hukuku savunuyorum.

Hukuk ve ülkenin aydınlık geleceği birliği için bu işi yaparken Sn Cumhurbaşkanının bile maalesef ki söz söylediği bir akademisyen olarak en ufak bir yamuğum olaydı OHAL süreçlerni geçiren devletimiz ortaya kırk kere çıkartırdı Demem o ki boşuna yorulmayın Ben çok açık bir adamım.”

FETÖ LİDERİ GÜLEN SORUSUNA YANIT
Öte yandan Bahadır Erdem bir sosyal medya kullanıcısının “Fethullah hoca, humeyniden daha ihtişamlı dönecek yazan biz miyiz bahadır?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Hayır kapı gibi benim Fethullah Hocayı Türkiyeye dön diye çağıranlara yapılan eleştiri o tweet Ağlayan zırlayanlara yüzüne hasret kaldık diyenlere Eğer dönerse Türkiyedeki manzaranın ne hale geleceğini anlatan ve eleştiren tehlikeyi gösteren O tweetin önü var arkası var”

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan korona hastalarının yaptığı en büyük yanlışı açıkladı

Korona virüsü evde hafif atlatan bazı vatandaşlar, tedavi için verilen ilaçları çeşitli gerekçelerle kullanmakta tereddüt ederken, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Bunlar daha önce başka hastalıklarda denediğimiz bunda da etkili olabileceğini düşündüğümüz ilaçlar. Eğer bu ilaçlar önerilmişse kullanılmalı" dedi.

Erdoğan ile Bahçeli ters düştü… Ünlü anket şirketi başkanı İbrahim Uslu sebebini açıkladı

Bir dönem ANAR'ın başkanlığını da yürüten İbrahim Uslu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın MHP ile kaybedeceğini gördüğünü söyledi. İbrahim Uslu ayrıca Erdoğan ile Bahçeli'nin ters düştüğü konuyu açıkladı.

Binali Yıldırım’ın kardeşi İlhami Yıldırım: Acaba daha ne saçmalıklar göreceğiz

Bir dönem Kızılay'a kayyum olarak atanan Binali Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım Kızılay'ın başlattığı 'Askıda Pizza' uygulamasını eleştirdi.

Bankaların kredi faizleri değişti: İşte rakamlar

Bankalar faiz oranlarını değiştirdi. Merkez Bankası’nın faizleri yükseltmesiyle bankaların ihtiyaç, taşıt ve konut kredi faiz oranlarına da yansıdı.

Erdoğan’ın Arınç’a öfkelenmesindeki en önemli nedeni Abdulkadir Selvi açıkladı

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında Bülent Arınç'ın Demirtaş'ın kitabını önermesinin Erdoğan'ın öfkelenmesindeki en önemli neden olduğunu söyledi.