İşte Sözcü yazarlarının belediye başkan adayı

Türkiye yeni bir seçim dönemine girerken Sözcü yazarları belediye başkan adayını açıkladı.

Yerel seçim sürecine girildi. Partiler bir bir adaylarını açıklamaya başladı.

Türkiye yeni bir seçim dönemine girerken Sözcü yazarları belediye başkan adayını açıkladı.

Sözcü yazarları, Şişli Belediyesi için Dursun Çaltı’yı önerdi.

İŞTE O YAZILAR:

Sözcü Yazarı Necati Doğru: İstanbul Şişli Belediye Başkanlığı için adaylığını koyan ekonomi yüksek lisans sahibi, serbest mali müşavir Dursun Çaltı: Ev ev dolaştı. İlçenin 41 sorununu çıkardı. Şişli’nin yeniden İstanbul’un güzide semti olabilmesi için 41 proje hazırladı. Dursun Çaltı, Şişli’de imar rantı soygununa karşı mücadele verdiği için kurşunlandı, yılmadı.

Sözcü ve Korkusuz Yazarı Can Ataklı: Üçüncü bir ismin Şişli’de aday yapılması sürpriz olmaz. Eğer üçüncü bir kişide karar kılınacaksa bana göre en iyi aday Dursun Çaltı’dır. Daha önce Şişli’de ilçe başkanlığı da yapmış olan Çaltı, dürüst bir işadamı ve siyasetçi olarak tanınıyor. Maddi hiçbir kaygısı da olmayan Çaltı’nın farklı bir aday olarak çok ilgi çekebileceğini tahmin ediyorum.

Sözcü ve Korkusuz Yazarı Ümit Zileli: Dursun Çaltı, doğma büyüme Şişlili bir yurttaş. CHP’nin Şişli eski İlçe Başkanı… Bu ilçenin kaymağını yiyenleri iyi tanıyor, ömrünün büyük bölümünü bunlara karşı savaşarak geçirmiş biri… Verdiği iki yaşamsal söz var; ilki Şişli’de ancak mezarlıklarda görülebilen yeşili ilçeye yaymak… İkincisi ise şu: – Ranta kurban edilen milyarların yönünü halka çevirmek!.. Karar elbette Şişli halkının…

Son Haberler