İşte Erdoğan’ı çıldırtan video

AKP Milletvekili Şamil Tayyar, Erdoğan'ın izleyip çıldırdığını söylediği videoyu paylaştı.

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar,’ın FETÖ borsası’ açıklaması hem AKP içinde hem de Türkiye gündeminde tartışma konusu olmuştu. Şamil Tayyar’a göre FETÖ’den tutuklu iş adamları milyon dolarlar vererek “itirafçı” adı altında tahliye ediliyordu. Bu açıklamaların ardından Cumhurbaşkanı ile görüşen Tayyar ilginç açıklamalar yapmıştı.

“FETÖ Borsası var” diyen Tayyar bunun üzerine Beyaz TV’de Dinamit adlı programda, “Ben milletvekili olarak Cumhurbaşkanı’na söylediğim şeyleri iletemiyorum. Çok özel bir kayıt götürdüm, Cumhurbaşkanı’na. İzledi, çıldırdı. Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük” demişti.

Tayyar “Cumhurbaşkanı izledi çıldırdı” dediği görüntüleri Twitter adresinden paylaştı. “Konuşan Prof. Dr. Hilmi Bayraktar… Yerli ve milli Cumhurbaşkanımıza ‘Almancı’ diyen, ‘cemaat’ dediği FETÖ’yü cezalandırıcı üst makam olarak gören bu edepsiz, 15 Temmuz’dan sonra Gaziantep Üniversitesine rektör yardımcısı olarak atandı. Cumhurbaşkanımızdan gizlenen video budur” diyerek görüntüleri paylaşan Şamil Tayyar, devamında, “İfadelerim; yargıda ve bürokraside FETÖ mücadelesini sulandıran provakatif girişimleri deşifre etmeye yöneliktir. Samimi olan herkes bu sürece katkıda bulunur. Görüyorumki CHP siyasi istismara kalkışarak FETÖ’ye kalkan olmaktadır. CHP’yi FETÖ’den kurtarmadan mücadele bitmeyecek!” ifadelerini paylaştı.

İşte Tayyar’ın paylaştığı o video;

[fvplayer src=”https://vimeo.com/262334486″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/691578937_1920x1060.jpg?r=pad” caption=”İşte AKP’li Tayyar’ın ‘Cumhurbaşkanı’na izlettim çıldırdı’ dediği video”]

Babil dizisine FETÖ soruşturması

Star TV’de yayınlanan  ve gerici AKİT gazetesinin hedef gösterdiği “Babil” dizisine FETÖ propagandası yapıldığı gerekçesiyle soruşturma açıldığı iddia edildi.

Bakan Albayrak’tan dolar mesajı

Son Dakika... Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "2020 tek haneli enflasyonu gördüğümüz yıl olacak. Kurun dış risklerden etkilenmeyeceğine finansal mimari kurduk" açıklamasında bulundu.

İslamoğlu ile Cübbeli Ahmet birbirine girdi… Nalları dikti, satıcı!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile ilahiyatçı yazar İslamoğlu arasındaki tartışma kapanan Hilal TV üzerinden sürdü. “İslamoğlu’nun kanalı nalları dikti” diyen Cübbeli Ahmet’e, İslamoğlu “Her şeyin satıcısı” dedi

Berat Albayrak’tan “Kanal İstanbul” için ‘Aldım ama neden aldım bir sorun’ açıklaması…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul projesinin geçtiği alanda arazi aldığını belirten haber sonrası Albayrak'ın avukatından açıklama geldi.

Rabia Naz’ın babasından Süleyman Soylu’ya ‘Şeyh’ tepkisi

Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan Nakşibendi tarikatı şeyhinin ölümüyle ilgili sosyal medyadan başsağlığı mesajı paylaşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Şaban Vatan, "Şeyhe üzüldüğünüz kadar kızıma üzülmediniz" dedi.
209,975BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et