İşte deve sidiğinin etkileri: “Bu sözlerim istihbari bilgi, CHP 10 bin fahişeyi organize etti”

Sosyal medyada yalan haber yayarak provokasyon hedefleyen Ak Troller çıtayı arşa yükseltti. 

Sosyal medyada yalan haber yayarak provokasyon hedefleyen Ak Troller çıtayı arşa yükseltti.

Hatice Begüm Sultan isimli bir AK Trol sosyal medya hesabından CHP’nin yıllar önce 10 seks işçisini organize ederek başörtüsü taktırıp muhafazakarların arasına soktuğunu istihbari bilgi diye paylaştı.

CHP’nin büyük oyunun İslam’a saldırmak olduğunu iddia eden Ak Trol “Ortalıkta türbanla dolaşıp her türlü haltı yiyen 10 bin Fadime Şahin var” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA: 

Chp yıllar önce10 bin fahişeyi organize ederek türban taktirip İslami kesimin arasına salmış. Amaçları İslâmî tahrif ve o fahişelerin yaptığı hâl ve hareketler üzerinden İslam’a saldırmak ! Bu sözlerim istihbari bilgidir.!
öylesine söz değil !
Ortalıkta türbanla dolaşıp her türlü halti yiyen 10 bin Fadime Şahinler var !!! ? Genelevler kapandı da nereye gitti onca fahişe ? Bir düşünün !

Siyasal islamcıların akıl hocası Ebubekir Sifil’in deve sidiği içme telkinini uyguladığını düşündüğümüz AK Trol’e Halkweb ailesi olarak acil şifalar diliyoruz.

Ancak Sifil, sadece damızlığa çekilen deve idrarının tüketilmesi gerektiği uyarısını yapmıştı.

Söz konusu kişinin bu uyarıyı dinleyip dinlemediği merak konusu.

En çok okunan haberler

Büyük boykot başladı: Diyanet kapatılsın!

Diyanet’in kızlarda 9, erkeklerde 12 yaşında evlilik yapabilecekleri yönünde fetvayı yayınlamasının ardından “Diyanet kapatılsın” kampanyası başladı.

Hüsnü Mahalli: Bu işte bir gariplik var, hem de çok büyük bir gariplik…

Korkusuz yazarı Hüsnü Mahalli, Barış Pınar Harekatı'nı değerlendirdi. Mahalli, "Ankara nasıl bir oyunun içine çekildiğini görmüyorsa bu işte bir gariplik var." dedi.

“Her şey çok güzel olacak” demeyen ünlüler İBB’den milyonları götürmüş

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, İBB ihalelerinden yandaş sanatçılara giden paraları yazdı.

Erdoğan’dan, MHP teklifine ilişkin açıklama: Bu konu kapanmıştır

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, “Uyuşturucuya ilişkin suçlara kesinlikle indirim yapılmayacak. Bu konu kapanmıştır” ifadelerini kullandı.

Tansiyonu yükseltecek gelişme: Suriye Ordusu SDF ile anlaştı iki gün içinde Kobani’ye girecek

SDF ile yapılan anlaşma sonucunda Suriye Ordusunun Kobani’ye giriş yapacağı iddia edildi

Ukrayna, Türkiye’ye nota verdi!

Rusya'ya dahil edildikten sonra seçilen bazı Kırım politikacılarının İstanbul’daki Terörle Mücadele ve Bölgesel Bağlantılılığın Güçlendirilmesi toplantısına davet edilmesi Ukrayna tarafından tepkiyle karşılandı. Ukrayna hükümeti Kiev’deki Türkiye Büyükelçisi’ni Dışişleri Bakanlığı’na çağırarak nota verdi.

Suriye Ordusu’nun sürpriz hamlesinin ardından Erdoğan’ın danışmanından gerilimi arttıran açıklamalar… Arap medyası: İki ordu çatışabilir

Suriye’nin resmi haber ajansı SANA, ”Suriye ordusu, ülkenin kuzeyinde devam eden Türk saldırganlığına karşı koymaya gidiyor. Suriye ordusu birlikleri, Suriye topraklarında tam kontrolü sağlamak üzere Menbic, Ayn İsa ve Kamışlı’ya doğru yola çıktık” diyerek Suriye ordusunun hareket ettiğini açıkladı.

Esad:Erdoğan kendi siyasi geleceğini teminat altına almak için bu işlere girişiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli eski Milletvekili Hüseyin Aygün, kendi sosyal medya hesabından Esad’ın “Türkiye ve Suriye arasında bir savaşa inanmıyorum” sözlerini içeren röportajının bir bölümünü paylaştı.

Türk Ordusu’yla Suriye Ordusu karşı karşıya!

Suriye haber ajansı, Suriye ordusunun, ülkenin kuzeyinde Türkiye'nin düzenlediği harekata karşı koymaya gittiğini açıkladı.

Haseke valisi: Amerikan işgaline ve Türkiye’nin saldırısına neden olan SDF ile müzakere etmeyeceğiz

Haseke valisi Cayez Al-Hammoud, bugün verdiği demeçte ‘Amerikan işgaline ve Türkiye’nin saldırısına neden olan SDF’ ile müzakere etmeyeceklerini söyledi.

Tansiyonu yükseltecek gelişme: Suriye Ordusu SDF ile anlaştı iki gün içinde Kobani’ye girecek

SDF ile yapılan anlaşma sonucunda Suriye Ordusunun Kobani’ye giriş yapacağı iddia edildi