İşte CHP’lilerin merak ettiği liste

CHP'de olağanüstü kurultay talebiyle başlayan imza süreci sona erdi.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre; Kurultay için imza verip geri çekenlerin isimleri belli oldu.

İşte o isimlerin tam listesi:

İstanbul’da da hissedildi… Balıkesir’de şiddetli deprem!

Gece yarısına doğru Marmara Bölgesi'ndeki illerde de hissedilen şiddetli bir deprem meydana geldi. 

Çorlu tren faciasında torununu kaybeden dede böyle isyan etti!

Çorlu tren faciasında hayatını kaybeden 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel'in dedesi bugün görülen duruşmanın ardından yaşananlara tepki gösterdi.

Ahmet Şık AKP zorbalıklarını bir bir deşifre edince kürsüye çıkan Mehmet Muş’tan çirkin yanıt: Meyhaneden arta kalan zamanında burada konuşuyor

TBMM bütçe görüşmeleri sırasında söz alan HDP Milletvekili Ahmet Şık: "Bugün kalabalık, güçlü ve kazanan olduğunuzu düşünen sizler, gelecekte bugünün karanlığının utancı olarak yerinizi alacaksınız."

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ‘terörist’ dediği Orhan Pamuk’u Nobel aldığında telefonla arayarak kutlamıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında Bilkent Üniversitesi'nde düzenlenen etkinlikte öğrencilerin sorularını yanıtlarken adını anmadan yazar Orhan Pamuk'u ima ederek Nobel Edebiyat Ödülü'nü Türkiye'den bir 'terörist'e verildiğini savundu. Erdoğan'ın bu ifadesi 2006 yılında Türkiye'den Nobel Edebiyat Ödülü'nü alan ilk isim olan Orhan Pamuk'u telefon ile arayarak kutlamasını da gündeme getirdi.

İşte anket sonucu: Seçmen, Erdoğan’dan sonra AKP’de kimi lider istiyor?

Metropoll Araştırma Şirketi'nin yaptığı "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra AKP'nin başına kim geçsin?" konulu anketin sonuçları açıklandı.
210,545BeğenenlerBeğen
4,595TakipçilerTakip Et