İşte Bilal Erdoğan’ın herkesten sakladığı o ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, sessiz sedasız Kocaeli’ye gitti. Ziyaretin basında ve sosyal medyada duyurulmaması dikkat çekti. 

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu aynı zamanda TÜGVA mütevelli heyetinde bulunan Bilal Erdoğan Yuvacık Diriliş Kampı’nda yaklaşık 500 öğrencinin katıldığı Türkiye Gençlik Platformu’nun 7. üye buluşmasına katıldı.

HABER VERMEMESİ DİKKAT ÇEKTİ
Kocaelifikir gazetesinden Serhat Güneş’in haberine göre 29 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen programa katılanlar arasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın da yer aldı. Söz konusu ziyarete daha önceli ziyaretlerinin aksine, Erdoğan’ın bağlı bulunduğu TÜGVA, TÜRGEV, İlim Yayma gibi kurumlar da dahil olmak üzere herhangi bir kurum ve sosyal medya hesabında yer vermedi. Ziyaret şimdilik gizli tutuluyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Abdüllatif Şener’de Erdoğan’a: Eski bir arkadaşı olarak uyarıyorum, hiç yorma kendini, başın ağrır!

Eski AKP kurucularından ve CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerinin Hazine'ye devredilmesinin büyük bir hata olacağını söyledi. “Erdoğan'a eski bir arkadaşı olarak tavsiyem, yanlış işlerle uğraşıp başına bela almasın” diyen CHP'li Şener, “Tayyip Erdoğan'ın bankalara ve paralara çok özel merakı var. Bu yüzden nerede bir para kaynağı varsa Tayyip Erdoğan oraya uzanıyor” dedi.

İmamoğlu’na açılan davada video skandalı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Ordu Valisi'nin kendisine hakaret edildiği iddiasıyla açtığı davanın ilk duruşması yapıldı. Mahkeme hakimi duruşmada video kaydını izletti ve İmamoğlu'nun Vali Yavuz'a yönelik, 'vali itlik yapmıştır' dediğinin duyulduğunu tutanağa geçirtti. İmamoğlu'nun avukatı tanıklar dinlenilmeden ifadelerin tutanağa geçirilmesinin, "önceden görüş bildirmeme ilkesine" aykırı olduğu ve hakimin tarafsızlığını şüpheye düşürdüğü gerekçesiyle reddi hakim talebinde bulundu.

AKP’den CHP’nin İş Bankası hisselerine ilişkin açıklama

AKP Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, CHP'nin İş Bankası'nda bulunan hisselerinin hazineye devri tartışmalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Bir ‘FETÖ’nün siyasi ayağı’ AKP’dir açıklaması da SP liderinden

Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ'un, 'FETÖ'nün siyasi ayağı' tartışmalarında AKP'yi işaret etmesi ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun daha açık bir şekilde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın adını zikretmesinin ardından, benzer bir açıklamasa da SP lideri Temel Karamollaoğlu'dan geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine Rusya’dan yalanlama: Putin böyle bir emir vermedi

Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'Rusya'nın en üst düzey asker kadrosunun Libya'da Wagner'e bağlı güçleri bizzat yönettiği' yönündeki açıklamalara yanıt verdi.
209,682BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et