Pazar / 5 Temmuz 2020

İşte AKP’nin seçim parası dağıttığı gizli görüntüler

AKP’nin seçim parası dağıttığını gösteren gizli görüntüler sosyal medyada yayınlandı.

207,025BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul mitingine 50 TL dağıtıp ve otobüsler, metrolar bedava yapılarak insan toplandığı gündeme gelmişti.

 Erdoğan’ın İstanbul mitingindeki para skandalının ardından AKP’lilerin şimdi de seçim parası dağıttığını gösteren gizli görüntüler sosyal medyada yayınlandı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER…

[fvplayer src=”https://vimeo.com/275770283″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/708133229_1920x1087.jpg?r=pad” caption=”50 karşılığı yemin ettirip, Akpye oy istiyorlar. Acil RT!”]

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.
207,025BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et