İstanbul’da 45 yaşındaki güvenlik görevlisi koronavirüsten hayatını kaybetti

208,730BeğenenlerBeğen
7,627TakipçilerTakip Et

CHP 26. Dönem Milletvekili – Gazeteci Barış Yarkadaş, İstanbul’da bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışan 45 yaşındaki K.S.’nin koronavirüsten hayatını kaybettiğini duyurdu.

Barış Yarkadaş, güvenlik görevlisi 45 yaşındaki K.S.’nin koronavirüsten hayatını kaybettiğini duyurduğu mesajı şöyle:

“Dün gece @drfahrettinkoca
‘yı yine uyardım ve “Siz ‘bu virüs yaşlıları vuruyor’ dedikçe, tehlikeyi önemsizleştiriyorsunuz’ dedim. Az önce iki acı haber aldım. 33 YAŞINDAKİ bir hemşire dün defnedilmiş. BUGÜN ise yine 35 YAŞINDAKİ bir banka çalışanı hayatını KAYBETTİ. Söz bitti!

“Günler ağır; günler ölüm haberleriyle geliyor…” CHP eski MV Ramis Topal’ın yeğeni 33 yaşındaki Dilek Tahtalı’nın ardından İstanbul’daki bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışan 35 yaşındaki K.S’yi de bugün kaybettik. Aile yakınları istemediği için ismini yazamadım. ”

5-İstanbul Mecidiyeköy’deki özel bir bankada çalışan K.S’nin vefat haberi, kurum içi yazışma ile öğlen saatlerinde çalışma arkadaşlarına duyuruldu. Esentepe’de şu an büyük bir hüzün var…Güvenlik görevlimizin arkadaşları, bugünkü test sonucunu bekliyor, K.S için dua ediyorlardı.

6- Güvenlik görevlisi merhum K.S, 35 değil 45 yaşındaymış. Ve herhangi bir yan hastalığı da yokmuş. 4 yerine 3 tuşuna bastığım için yanlışlıkla 35 yazdım. Çalışma arkadaşları hatamı görünce uyardılar. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diliyorum.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

“Herbokologlar”

Tacettin Çolak yazdı...

Diyanet de Bilim Kurulu’na alınsın’ talebi!

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, yaptığı yazılı açıklamada Koronavirüs Bilim Kurulu’nda Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan bir temsilcinin olmasını istedi.

Ekrem İmamoğlu’na hakaret eden Erkan Petekkaya’ya büyük şok!

Oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli yorumlarda bulundu. Petekkaya'nın yaptığı bu yorumların ardından sosyal medya sayfası kapatıldı. Olayın ardından sosyal medya sayfasını tekrar aktif hale getiren oyuncu bir açıklama yaparak kendisini savundu.

Cenginz Holding’ten Erdoğan’ın kampanyasına bağış! Vergiden düşecek

Cengiz Holding Erdoğan'ın kampanyasına 34 milyon lira bağışlarken şirketlerin yaptığı bağışlar ilgili kanun kapsamında vergiden düşüyor.
208,730BeğenenlerBeğen
7,627TakipçilerTakip Et