Pazar / 5 Temmuz 2020

İstanbul Havaalanı’nda tartışma yaratan namaz görüntüleri

Yeni havalimanında tartışma yaratan bir görüntü ortaya çıktı. Bir grup insan, havalimanının ortasında yerlere konan seccadeler üzerinde namaz kılarken görüntülendi.

207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

Yeni havalimanında tartışma yaratan bir görüntü ortaya çıktı. Bir grup insan, havalimanının ortasında yerlere konan seccadeler üzerinde namaz kılarken görüntülendi.

Görüntüler tartışma yarattı:

Bu görüntü dünyanın çeşitli bölgelerinden İstanbul’a gelen turistlerin de dikkatini çekerken, namaz insanlar ise mescidin yeterli olmamasından şikayet etti.

Gazeteci Can Ataklı görüntüler için şunları söyledi:

“Atatürk havalimanında böyle bir manzara hiç görmedik. Ankara izmir adana antalya dalaman’ da da rastlamadım. Yeni alanda niye oluyor. Ayrıca diğer alanlardaki mescitlerde de hiç kalabalık görmedim bugüne kadar.”

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et