Salı / 4 Ağustos 2020

İsmail Saymaz’dan “İmamoğlu başkan olamaz” diyen Erdoğan’a çok konuşulacak cevap

Erdoğan'ın bu sözlerini RS FM Canlı yayınında Yavuz Oğhan'ın sunduğu bidebunudinle programında değerlendiren İsmail Saymaz Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret ettiğini hatırlatarak "Bu ülkenin kurucusuna katil diyen Ağrı'ya belediye başkanı oluyor da Ordu Valisi'ne it dediği iddia edilen İmamoğlu İstanbul'a başkan olamıyor öyle mi?" dedi. 

206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı programda Ekrem İmamoğlu’nun Ordu’da yaşadığı VIP krizinde Ordu Valisi Seddar Yavuz’a hakaret iddiasına ilişkin konuştu.

AKP’lilerin montaj görüntülerle “İmamoğlu valiye it dedi” suçlaması üzerinden Ekrem İmamoğlu’nu hedef alan Erdoğan “Yargı kararı önünü kesebilir” dedi.

Ekrem İmamoğlu’ndan kendisine “Yargı kararı önünü kesebilir” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anında cevap!

“YARGI KARARI ÖNÜNÜ KESEBİLİR”

Erdoğan, “İşi Ordu Valimiz yargıya götürmesi halinde ki götürecek, polislerimiz hakeza. Tabii bu konuda yargının vereceği kararı ben şu anda bilemem ama yargının vereceği karar bu işte (İmamoğlu’nun) önünü kesebilir” diye konuştu.

Erdoğan’ın İmamoğlu’na “özür dile” çağrısının arkasındaki tuzağı Eminağaoğlu açıkladı: Geç bunları, kayyımla yola devam

Erdoğan’ın bu sözlerini RS FM Canlı yayınında Yavuz Oğhan’ın sunduğu bidebunudinle programında değerlendiren İsmail Saymaz Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiğini hatırlatarak “Bu ülkenin kurucusuna katil diyen Ağrı’ya belediye başkanı oluyor da Ordu Valisi’ne it dediği iddia edilen İmamoğlu İstanbul’a başkan olamıyor öyle mi?” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 

Ne özrü? Ellerinizdeki kanı okyanusların suyu bile temizleyemez!

Tacettin Çolak yazdı...

Erbakan’ın oğlunun danışmanı olan Osmanlı torunundan AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısı

II. Abdülhamit’in 4. kuşak torunu ve Fatih Erbakan’ın baş danışmanı Osmanoğlu, AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısında bulundu.

İsmail Saymaz: Muharrem İnce bağını koparmış yeni parti kuruyor…

İsmail Saymaz canlı yayında Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası hakkında çarpıcı bilgiler verdi. 
206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et