İsmail Saymaz’dan “Davutoğlu ve Babacan’ın arkasında dış güçler var” diyen profesöre efsane kapak

Habertürk'te Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun ayrı ayrı kuracağı partiler tartışma konusu oldu. Tartışma sırasında Prof. Dr. Mehmet Şahin "Davutoğlu ile Babacan'ın arkasında dış güçler var" dedi. 

208,768BeğenenlerBeğen
7,613TakipçilerTakip Et

Habertürk’te Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun ayrı ayrı kuracağı partiler tartışma konusu oldu. Tartışma sırasında Prof. Dr. Mehmet Şahin “Davutoğlu ile Babacan’ın arkasında dış güçler var” dedi.

Şahin’in bu sözlerine İsmail Saymaz tarafından verilen yanıt ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ahmet Davutoğlu’nun partisinin ismi sızdı! Başkanlık yerine parlamenter sistem…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Davutoğlu ve Babacan’ın partiden kopmaması için harcağı çabayı hatırlatan Saymaz, “O zaman Erdoğan neden gitmeyin, partiyi beraber yönetelim dedi?” diye sordu.

İŞTE O ANLAR: 

4 YORUM

  1. işine gelmeyen herşeye dış güçlerin oyunu diyen ve padişahın soytarılığını yapan bu yalakalar çişin gelse işine gelmesin dış güçlerin oyunu derler.delikanlı olun anlaşamadılar bazı konularda ayrıldılar bu kadar basit.kim kimin düşüncesine yakınsa ona oy versin kimse kimseye iftira atmasın.Kİ İFTİRA BÜYÜK GÜNAHLARDAN VE KUL HAKKI.

  2. hani ali babacan çok iyi ingilizce biliyor. işte tayyp erdoğan “kal” yerine ingilizce olarak “stay with me” dese idi babacan parti’den ayrılmazdı.
    bu da ismail saymaz’a kapak olsun

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Mahkeme reddetti! İBB’ye kötü haber

Bölge İdare Mahkemesi, İBB'nin Haydarpaşa ve Sirkeci Gar alanları ihalelerine yaptığı itirazı reddetti. Kararı Danıştay'a götüreceklerini ifade eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Aylardır bekletilen kararın salgın zamanı açıklanması ise çok manidardır" dedi.

Mehmet Ceyhan: Ölüm oranımız Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil, yüzde 7!

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, vatandaşlara dışarı çıkmama çağrısını yenileyerek, “Ölüm oranımız, Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil. Ölüm oranımız yüzde 7 civarında. Bir süre artan test sayısına rağmen vaka sayısı durduğu zaman o zaman bu iş durdu diyebileceğiz. Şu anda biz işin daha başındayız. Biz 30 bin test yaptığımızda daha çok vaka ile karşılaşacağız” dedi.

CHP’nin doktor vekili Adıgüzel: Eylül’e kadar sürerse 50 milyon insanımız enfekte olacak bir milyon insanımızı kaybedebiliriz.

CHP’li doktor milletvekillerinden Mustafa Adıgüzel, koronavirüs salgınına ilişkin soruları yanıtladı. Adıgüzel, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında başarılı yorumlarına katılmadığını belirtti. Sürecin başarısız yürütüldüğünü belirten Adıgüzel, "Bence işini yapmaya çalışan bir adam ama başarılı değil." dedi. 

Erdoğan’ın kampanyasında toplanan paranın tutarı belli oldu

İletişim Başkanlığı, Erdoğan'ın duyurduğu kampanya kapsamında şimdiye kadar 846 milyon 606 bin 155 lira bağış toplandığını açıkladı.

Sağlık Bakanı Koca: 79 hastamızı kaybettik, 2456 yeni vaka var

Sağlık Bakanlığı, Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte 79 kişinin daha yaşamını yitirdiğini, toplam can kaybının 356'ya ulaştığını bildirdi.
208,768BeğenenlerBeğen
7,613TakipçilerTakip Et