Çarşamba / 20 Ocak 2021

İsmail Saymaz, Gürkan Hacır ve Eren Erdem o AKP’lilere bir buçuk dakika güldü: Allah kimseyi bu duruma düşürmesin

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, filtresiz termik santrallere mevzuata uyum için 2.5 yıl daha süre veren torba yasanın 50. maddesini veto etti. AKP’li vekiller, partilerinin genel başkanı Erdoğan’ın söz konusu teklifi veto etmesini minnettarlıkla karşıladı. AKP'lilerin bu tavrı Halk TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu Eren Erdem, Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz'ın konuk olduğu programda masaya yatırıldı. 

Termik santrallere baca takılmasını 2.5 yıl daha erteleyen kanun teklifi AK Parti ve MHP’lilerin oylarıyla kabul edilmişti.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, filtresiz termik santrallere mevzuata uyum için 2.5 yıl daha süre veren torba yasanın 50. maddesini veto etti.

Şamil Tayyar’dan AKP’lilere zor soru: ‘Madem içinize sinmedi…’

AKP’li vekiller, partilerinin genel başkanı Erdoğan’ın söz konusu teklifi veto etmesini minnettarlıkla karşıladı.

Meclis’teki oylamada evet diyen tüm vekiller Erdoğan’a veto ettiği için teşekkür etti.

AKP’lilerin bu tavrı Halk TV’de Gürkan Hacır’ın sunduğu Eren Erdem, Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz’ın konuk olduğu programda masaya yatırıldı.

Partisine iki Alevi başkanı transfer eden Davutoğlu’nun makyajını Eren Erdem bozdu

Programda AKP’lilerin bu tavrıyla deyim yerindeyse dalga geçildi.

Fatih Portakal’dan AKP’li vekillere: ‘Yazık gerçekten…’

Konu tartışılırken programdaki tüm konukların kahkaha atması dikkat çekti.

İŞTE O ANLAR: 

PEKİ CHP’NİN PROJESİ NE? 

AKP’liler kendi hazırladıkları yasanın Erdoğan tarafından veto edilmesini memnuniyetle karşılarken CHP’nin bu konuda yaptığı önemli çalışmayı programın sonuna doğru Eren Erdem hatırlattı.

Eren Erdem “Balıkesir Milletvekilimiz Ahmet Akın, şu anda CHP’li 252 belediyede 1001 Çatı Projesi adı altında çatılara güneş panelleri koyarak enerji üretimi için olağanüstü bir çalışma yürütüyor. Yani termik santrallerle doğayı kirletmeyeceğiz, nükleer santrallerle geleceğimizi tehlikeye atmayacağız” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

 

 

Son Haberler