Pazartesi / 6 Temmuz 2020

İsmail Saymaz, Gürkan Hacır ve Eren Erdem o AKP’lilere bir buçuk dakika güldü: Allah kimseyi bu duruma düşürmesin

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, filtresiz termik santrallere mevzuata uyum için 2.5 yıl daha süre veren torba yasanın 50. maddesini veto etti. AKP’li vekiller, partilerinin genel başkanı Erdoğan’ın söz konusu teklifi veto etmesini minnettarlıkla karşıladı. AKP'lilerin bu tavrı Halk TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu Eren Erdem, Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz'ın konuk olduğu programda masaya yatırıldı. 

207,020BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Termik santrallere baca takılmasını 2.5 yıl daha erteleyen kanun teklifi AK Parti ve MHP’lilerin oylarıyla kabul edilmişti.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, filtresiz termik santrallere mevzuata uyum için 2.5 yıl daha süre veren torba yasanın 50. maddesini veto etti.

Şamil Tayyar’dan AKP’lilere zor soru: ‘Madem içinize sinmedi…’

AKP’li vekiller, partilerinin genel başkanı Erdoğan’ın söz konusu teklifi veto etmesini minnettarlıkla karşıladı.

Meclis’teki oylamada evet diyen tüm vekiller Erdoğan’a veto ettiği için teşekkür etti.

AKP’lilerin bu tavrı Halk TV’de Gürkan Hacır’ın sunduğu Eren Erdem, Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz’ın konuk olduğu programda masaya yatırıldı.

Partisine iki Alevi başkanı transfer eden Davutoğlu’nun makyajını Eren Erdem bozdu

Programda AKP’lilerin bu tavrıyla deyim yerindeyse dalga geçildi.

Fatih Portakal’dan AKP’li vekillere: ‘Yazık gerçekten…’

Konu tartışılırken programdaki tüm konukların kahkaha atması dikkat çekti.

İŞTE O ANLAR: 

PEKİ CHP’NİN PROJESİ NE? 

AKP’liler kendi hazırladıkları yasanın Erdoğan tarafından veto edilmesini memnuniyetle karşılarken CHP’nin bu konuda yaptığı önemli çalışmayı programın sonuna doğru Eren Erdem hatırlattı.

Eren Erdem “Balıkesir Milletvekilimiz Ahmet Akın, şu anda CHP’li 252 belediyede 1001 Çatı Projesi adı altında çatılara güneş panelleri koyarak enerji üretimi için olağanüstü bir çalışma yürütüyor. Yani termik santrallerle doğayı kirletmeyeceğiz, nükleer santrallerle geleceğimizi tehlikeye atmayacağız” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

 

 

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Her cuma bir ayet sallıyorum sözü hafızalardan silinmeyen Egemen Bağış’ın Cuma Namazı pozuna tepki yağdı

“Her Cuma bir ayet sallıyorum, bakara makara” diyerek Kuran ayetleri ile dalga geçen Egemen Bağış'ın son paylaşımı büyük tepki çekti.

AKP’li vekil Erdoğan’ın açılışına katılmadı!

Ardahan'da AKP'nin tek vekili olan Orhan Atalay, Çıldır ilçesinde yapımı tamamlanan Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Köroğlu Barajı ve Kotanlı Hidroelektrik Santrali'nin açılışına katılmadı.

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.
207,020BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et