Pazar / 5 Temmuz 2020

İsmail Saymaz canlı yayında bir kez daha çıldırdı: Perinçek’ten ancak PKK’dan nasıl gül alınır onu öğrenebiliriz

İsmail Saymaz'la Doğu Perinçek arasındaki bu tartışmadan bir süre sonra bu kez de "FETÖ'yü kolluyorsunuz" suçlaması yine Perinçek tarafından İsmail Saymaz'a yöneltildi. 

207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’le Hürriyet muhabiri İsmail Saymaz arasındaki tartışma damga vurdu.

Her solcunun korkulu rüyası: Perinçekçi sanılmak

Perinçek önce CHP’yi İBB’ye PKK’lıları doldurmakla suçladı, İsmail Saymaz’ın soruları üzerine iddialarını ispat edemeyince Saymaz’ı da işbirliği yapmakla suçladı.

Saymaz’ın Perinçek’in suçlamalarına yanıtı ağır oldu. İkili arasındaki tartışma da Türkiye’nin gündemine girdi.

İddiasını ispat edemeyen Perinçek, İsmail Saymaz’ı PKK’yla işbirliği ile suçlayınca canlı yayında rezil oldu

Saymaz, Perinçek’in PKK ile işbirliği suçlamasına “Ne dağa çıkmışım, ne de gül vermişim. PKK’yla işbirliği yapan düşünsün” diyerek yanıt vermişti.

İŞTE O ANLAR: 

İsmail Saymaz’la Doğu Perinçek arasındaki bu tartışmadan bir süre sonra bu kez de “FETÖ’yü kolluyorsunuz” suçlaması yine Perinçek tarafından İsmail Saymaz’a yöneltildi.

Sinirlerine hakim olamayan Saymaz, Ahmet Hakan’a dönere “Bu böyle mi olacak Ahmet Bey? İnsanların demediği sözleri demiş gibi davranarak, yalan bilgi vererek, buna itiraz edenleri de FETÖ’cü diye suçlayarak mı olacak bu işler. Biz ancak PKK nasıl ziyaret edilir, ancak PKK’dan nasıl gül alınır bunu öğrenebiliriz Perinçek’ten” diye bağırdı.

İŞTE O ANLAR: 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et