İsmail Saymaz canlı yayında bir kez daha çıldırdı: Perinçek’ten ancak PKK’dan nasıl gül alınır onu öğrenebiliriz

İsmail Saymaz'la Doğu Perinçek arasındaki bu tartışmadan bir süre sonra bu kez de "FETÖ'yü kolluyorsunuz" suçlaması yine Perinçek tarafından İsmail Saymaz'a yöneltildi. 

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’le Hürriyet muhabiri İsmail Saymaz arasındaki tartışma damga vurdu.

Her solcunun korkulu rüyası: Perinçekçi sanılmak

Perinçek önce CHP’yi İBB’ye PKK’lıları doldurmakla suçladı, İsmail Saymaz’ın soruları üzerine iddialarını ispat edemeyince Saymaz’ı da işbirliği yapmakla suçladı.

Saymaz’ın Perinçek’in suçlamalarına yanıtı ağır oldu. İkili arasındaki tartışma da Türkiye’nin gündemine girdi.

İddiasını ispat edemeyen Perinçek, İsmail Saymaz’ı PKK’yla işbirliği ile suçlayınca canlı yayında rezil oldu

Saymaz, Perinçek’in PKK ile işbirliği suçlamasına “Ne dağa çıkmışım, ne de gül vermişim. PKK’yla işbirliği yapan düşünsün” diyerek yanıt vermişti.

İŞTE O ANLAR: 

İsmail Saymaz’la Doğu Perinçek arasındaki bu tartışmadan bir süre sonra bu kez de “FETÖ’yü kolluyorsunuz” suçlaması yine Perinçek tarafından İsmail Saymaz’a yöneltildi.

Sinirlerine hakim olamayan Saymaz, Ahmet Hakan’a dönere “Bu böyle mi olacak Ahmet Bey? İnsanların demediği sözleri demiş gibi davranarak, yalan bilgi vererek, buna itiraz edenleri de FETÖ’cü diye suçlayarak mı olacak bu işler. Biz ancak PKK nasıl ziyaret edilir, ancak PKK’dan nasıl gül alınır bunu öğrenebiliriz Perinçek’ten” diye bağırdı.

İŞTE O ANLAR: 

Son Haberler