İsmail Saymaz anlattı dinleyenin nutku tutuldu

Gazeteci yazar İsmail Saymaz Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın konuğu olduğu programda yeni kitabı Şehvetiye Tarikatı'ndaki korkunç detayları açıkladı. 

207,711BeğenenlerBeğen
7,881TakipçilerTakip Et

Gazeteci yazar İsmail Saymaz Halk TV’de Ayşenur Arslan’ın konuğu olduğu programda yeni kitabı Şehvetiye Tarikatı’ndaki korkunç detayları açıkladı.

Tarikat şeyhinin müritlerine “badeleme” diyerek tecavüz ettiğini anlatan Saymaz’ın anlattıkları dudak uçuklattı.

Yandaş Kuran kursunda çocuk istismarında suçluyu buldu: Kemalistler!

Saymaz tarikatın ikinci adamı Ercan’ın Badeci Şeyh’le birlikte olduğunu ve bununla kalmadığını şu sözlerle anlattı;

“Badeci şeyh Uğur Korunmaz Ercan’la birlikte olmuş, Ercan’ın abisi Mesut da hocayla birlikte olmuş, Mesut’un karısı hocayla birlikte olmuş, Ercan’ın karısı hocayla birlikte olmuş, Ercan’ın karısının kardeşi Ahmet’le de birlikte olmuş, Ahmet’in sözlüsü ve nişanlısı var onlarla da birlikte olmuş… Bu erkeklerin hepsi bunlardan hoşnut”

İŞTE O ANLAR: 

loading...

2 YORUM

  1. Bu mesut ve ailesi ne kadar salakmis.burda sahtekar adamı deqil mesut ve ailesini suçlu buluyorum.gitsinler akıl hastahanesinden rapor alsınlar.hocaya gelince böyle birşey varsa Allah belasını versin.adina hoca diyen hocalikla alakası olmayan bu adamı şeyh olmakla itham eden ismailde bir kontrolden geçsin bence.kendi reklamını yapıyor

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

“Erdoğan konuştuğunda canlı yayına geçmemek mümkün mü?”

Muharrem İnce'nin Haber Global canlı yayınını terk etmesinin ardından Fahrettin Altun'un yaptığı açıklama Can Ataklı tarafından 'medyaya parmak sallama' olarak değerlendirildi.

Yaşar Okuyan’dan ‘Bahçeli MİT ajanıdır’ iddiasına hakaretle yanıt veren Semih Yalçın’ı zorda bırakacak çıkış

Yaşar Okuyan, 'Devlet Bahçeli MİT görevlisidir' açıklamasına 'Marksistlerin oyuncağı olmuş' diye yanıt veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'a yanıt verdi.

“Muhalefetin oyları yüzde 55’e sabitlendi, erken seçim imkansız”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aytun Çıray, erken seçim tartışmaları hakkında konuştu.

“Geldiğiniz gibi gitmeyi de bileceksiniz”

Cumhuriyet yazarı Orhan Bursalı, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 27 Mayıs İhtali'nin yıl dönümünde yaptığı konuşmayı ve 'kefen bezi' söylemini değerlendirdi.

Muharrem İnce’ye sürpriz destek: Aramız yok ama telefon açıp tebrik ettim

Muharrem İnce'nin Haber Global canlı yayınını terk etmesini yorumlayan eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, İnce'ye yapılan şeyin saygısızlık olduğunu ve verilen tepkinin de çok yerinde ve doğru bir tepki olduğunu söyledi.
207,711BeğenenlerBeğen
7,881TakipçilerTakip Et