İsmail Küçükkaya’dan Nagehan Alçı’ya jet yanıt: İmamoğlu ile görüşmemiz iki dakika sürdü, Binali Bey’i de aradım

Nagehan Alçı'nın gündeme bomba gibi düşen manipülasyonunun ardından İsmail Küçükkaya Habertürk canlı yayınına bağlandı. 

208,674BeğenenlerBeğen
7,634TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Nagehan Alçı dün akşam saatlerinde Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki canlı yayın düellosundan önce İmamoğlu ile programın moderatörü İsmail Küçükkaya’nın 13 Haziran’da Taksim’de The Marmara Otel’de görüştüğünü iddia etti.

Alçı önce görüşmeyi gizlice gerçekleşmiş gibi anlattı.

1 SAAT SONRA AÇIKLIK GETİRDİ

İddiayı ortaya attıktan dakikalar sonra Küçükkaya’nın program formatına ilişkin her iki adayın kurmaylarına bilgi vermek için ulaştığını Ekrem İmamoğlu’yla The Marmara Otel’de görüştüğünü, Binali Yıldırım’la da telefonla görüştüğünü aktardı.

Nagehan Alçı’dan canlı yayında yeni provokasyon: İsmail Küçükkaya yayından üç gün önce The Marmara Otel’de Ekrem İmamoğlu ile görüştü

Nagehan Alçı’nın gündeme bomba gibi düşen manipülasyonunun ardından İsmail Küçükkaya Habertürk canlı yayınına bağlandı.

“İKİ DAKİKA GÖRÜŞTÜM”

Küçükkaya tüm süreci özetlerken Ekrem İmamoğlu ile The Marmara Otel’de iki dakikalık bir görüşme gerçekleştirdiğini öncesinde Binali Yıldırım’ın danışmanı Ömer Sertbaş’la yüz yüze ardından da Binali Yıldırım’la da telefonla görüştüğünü aktardı.

Küçükkaya iki adayla da program formatına ilişkin bilgilendirme konuşması yaptığını Binali Yıldırım’ın kendisine “Sana güveniyorum İsmail ayrıntılar önemli değil” dediğini aktardı.

İşte İsmail Küçükkaya’nın açıklamaları:

“Zırnık yok” dediği için gözaltına alınan Gülseven: Başımıza cühela takımı musallat olmuş, kurtulmadan gün yüzü yok!

Independent Türkçe yazarı Hakan Gülseven, Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesini, ceza infaz kanununda yapılması beklenen düzenlemeyi ve gözaltına alınma sürecini gazeteci Çağdaş Gökbel’e değerlendirdi.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 

Koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 908’e çıktı

Türkiye’deki koronavirüs verilerine ilişkin son sayılar açıklandı.
208,674BeğenenlerBeğen
7,634TakipçilerTakip Et