Pazar / 5 Temmuz 2020

İsmail Küçükkaya’dan Nagehan Alçı’ya jet yanıt: İmamoğlu ile görüşmemiz iki dakika sürdü, Binali Bey’i de aradım

Nagehan Alçı'nın gündeme bomba gibi düşen manipülasyonunun ardından İsmail Küçükkaya Habertürk canlı yayınına bağlandı. 

207,025BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Nagehan Alçı dün akşam saatlerinde Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki canlı yayın düellosundan önce İmamoğlu ile programın moderatörü İsmail Küçükkaya’nın 13 Haziran’da Taksim’de The Marmara Otel’de görüştüğünü iddia etti.

Alçı önce görüşmeyi gizlice gerçekleşmiş gibi anlattı.

1 SAAT SONRA AÇIKLIK GETİRDİ

İddiayı ortaya attıktan dakikalar sonra Küçükkaya’nın program formatına ilişkin her iki adayın kurmaylarına bilgi vermek için ulaştığını Ekrem İmamoğlu’yla The Marmara Otel’de görüştüğünü, Binali Yıldırım’la da telefonla görüştüğünü aktardı.

Nagehan Alçı’dan canlı yayında yeni provokasyon: İsmail Küçükkaya yayından üç gün önce The Marmara Otel’de Ekrem İmamoğlu ile görüştü

Nagehan Alçı’nın gündeme bomba gibi düşen manipülasyonunun ardından İsmail Küçükkaya Habertürk canlı yayınına bağlandı.

“İKİ DAKİKA GÖRÜŞTÜM”

Küçükkaya tüm süreci özetlerken Ekrem İmamoğlu ile The Marmara Otel’de iki dakikalık bir görüşme gerçekleştirdiğini öncesinde Binali Yıldırım’ın danışmanı Ömer Sertbaş’la yüz yüze ardından da Binali Yıldırım’la da telefonla görüştüğünü aktardı.

Küçükkaya iki adayla da program formatına ilişkin bilgilendirme konuşması yaptığını Binali Yıldırım’ın kendisine “Sana güveniyorum İsmail ayrıntılar önemli değil” dediğini aktardı.

İşte İsmail Küçükkaya’nın açıklamaları:

AKP’li vekil Erdoğan’ın açılışına katılmadı!

Ardahan'da AKP'nin tek vekili olan Orhan Atalay, Çıldır ilçesinde yapımı tamamlanan Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Köroğlu Barajı ve Kotanlı Hidroelektrik Santrali'nin açılışına katılmadı.

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.
207,025BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et